Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Poznałam faceta: ma bardzo ładną twarz, ale ciało...

Polecane posty

Gość gość
Nie przymykaj oczu. Zapomnij o nim i znajdź sobie "pedałka" a nim niech cieszy się taka która na niego zasługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no własnie znajdz sobie faceta gener z malutkimi rączkami, a tego zostaw dla prawdziwych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj dobrze juz dobrze. Żadnej go nie oddam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej nikle sa szanse ze facet jak dab bedzie mial malego stawialbym bardziej na konkretna maczuge nie dosc ze dlugi jak maszt flagowy to jeszcze srednica jebucka zyly jak palec jezykiem bedzieszo ne zahaczac jak o jakies wystajace korzenie wparku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"raczej nikle sa szanse ze facet jak dab bedzie mial malego stawialbym bardziej na konkretna maczuge nie dosc ze dlugi jak maszt flagowy to jeszcze srednica j**ucka zyly jak palec jezykiem bedzieszo ne zahaczac jak o jakies wystajace korzenie wparku jezyk.gif OOo fuj Ty świntuchu! /na pewno nie będe brała jego penisa do ust!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak pewnie nigdy tego nie robilas i nie wiesz jak to sie robi ...standardowaspiewka kazdej mojej nowej dziewczyny a po 2-3 miesiacach zwiazku jak sie dorwie kazda jedna to jak odkurzaczciezko oderwachehe :) kobiety satakie urocze moze my faceci jestesmy naiwni ale nie az tak zeby uwierzyc w takie bajeczki uwielbiacie to robic powiedz ze nie :) nie oszukujmy sie ... rownouprawnienie konczy sie wtedy kiedy zamykaja siedrzwi od sypialni kobietylubia byc ulegle a ciagniecie druta dziala na nie jaka afrodyzjak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fuuj, to obrzydliwe. Nigdy nie brałam penisa do ust, przeciez tamtedy facet sika.To niehigieniczne Fuj co za zbok i swinia:o Bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak jest taki wielki, to raczej ma dużego penisa:) I tymi wielkimi łopatami będzie mógł Cie nosić Autorko na rękach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zasadnicze pytanie - jesteś pewna, że to uczelnia, a nie gimnazjum?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak uczelnia, jestem na pierwszym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes na pierwszym roku, to ile on ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie wielkie łapy to straszna wiocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiocha to facet ćipka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem nie ma sensu mieć faceta o takiej dużej roznicy w parametrach. wyobraz sobie wasze zycie w przyszłości, wybieranie kajakow (butow), lozek na zamówienie, niestety tak to teraz jest jest ze wszystko robia w masowce dla przeciętnych czyli ok 180 a ty jeśli już teraz brzydzą cie okropne przerosniete lopaty które przeszkadzają nawet delikatnie cie dotknąć w policzek przy pocałunku...po co się w to pchasz. a na uczeli koleżanki zauwazyly po prostu z daleka ze idziesz z jakims tatą wujkiem.. bo tak to wygladalo jakbys szla do przedszkola przy takiej roznicy a okazało się ze to twój partner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowka56
Ja miałam kiedyś takiego faceta ja 160 on 189 i powiem ci ze miałam tak samo na początku watliwosci, później bylam z przyzwyczajenia (wyjścia, kino) i potem jak magia troszkę prysla zaczelo mnie to strasznie wkurzac, koles kazal mi ciagle w szpilkach chodzic bo chciał mieć wysoka...............a ja nabawiłam się tylko chorob niestety i przecież nie zawsze można w szpilkach w domu czy cos...także to była wielka pomylka i stracone lata, teraznie patrze już tak na wysokość i mam faceta co ma 176 jest nam swietnie w lozku oraz swietnie się dogadujemy, roznice sa fajne ale w lekkim umiarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No między nami jest 25cm wzrostu różnicy, bo mam 169, a on 193. I nie chodzi o to, że on mnie brzydzi - tzn twarz ma bardzo ładną, ładne włosy, spojrzenie, uśmiech, cerę, itd. Ale cały jest jakis taki wielki i przerośnięty. Np ja mam bardzo małe dłonie jak na swój wzrost,a on ma łapska tak wielkie, że jedną dłonią jest w stanie objąć całą moją twarz. Kurde, to jakaś masakra.. czuje sie przy nim jak dziecko przy dorosłym:o Takie wielkie łapy są okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez wole szczuplych facetow. Pjona 🖐️ Takie niedzwiedzie nigdy mi sie nie podobaly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe no mi takie wielkie miśki, też nigdy się nie podobały:D. Ale on ma bardzo ładną twarz, no i naprawdę fajny charakter. Ale jego sylwetka to jakas masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem o co Ci chodzi i doskonale to rozumiem, mnie też brzydzą wielkie łapy... po prostu jesteś delikatną osobą chcącą delikatności a przy takim człowieku nigdy nie zaznasz tego czego szukasz, takie moje zdanie. niestety twarz tego nie wynagrodzi, co by się stało jakbyzmienil się mu charakter i by cie taka "lapa" dosiegnela...szkoda gadac. powinien sobie znaleźć jakas duza babe anie tak wiazac się na sile "by z kims być" a wielu facetow wlasnie tak robi niestety...i o zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie on twierdzi, że nie chciałby wielkiej baby:o, tylko woli kobiece, czyli takie bardziej drobne kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm, na pewno t odziwnie wygląda...np jak cie obejmie tak reka na barki... to wtedy ta lapa to pewnie polowa ciebie wiec musi t osmeisznie wygladac. dla niego jedyna opcja jest jakas baba ~70-80 kg , >175wzrostu, ale chyba żadna go nei chce w takim razie, a tu desperatki pisza ze wzielyby w ciemno :D to neich biora i same się mecza z smeichami oraz codziennym zżyciem z taka osoba na która nic nie pasuje i nigdzie się nei meisci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde, jakby on mnie walnął tą swoją łapą, to by mnie zabił jednym ciosem.:o Ale wiem, że nigdy by tego nie zrobil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś jeszcze dzieckiem. Poszukaj sobie chłopca a nie mężczyznę. Jak dorośniesz to zapragniesz różnicy między chłopcem a mężczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie chce większej baby" haha, no to neizla sciema;) faceci maja już tak ze lataja za tymi "wielkimi" jak cmy do swiatla... no ale coz my tu trafiliśmy na jedyny prawdziwy wyjątek:) sama dojdź do wnioskow, przecież na racjonalne myslenie-o wiele latwiej by mu było w zyciu z taka co mieliby podobne rozmiary, szukaliby podobych rzeczy np. lozko? male sa bardziej kobiece... jedna wielka sciema... male sa piękne i jak żadna nie chciała to co miał powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Hm, na pewno t odziwnie wygląda...np jak cie obejmie tak reka na barki... to wtedy ta lapa to pewnie polowa ciebie wiec musi t osmeisznie wygladac. dla niego jedyna opcja jest jakas baba ~70-80 kg , >175wzrostu, ale chyba żadna go nei chce w takim razie, a tu desperatki pisza ze wzielyby w ciemno smiech.gif to neich biora i same się mecza z smeichami oraz codziennym zżyciem z taka osoba na która nic nie pasuje i nigdzie się nei meisci... Wiesz, to nie jest tak że on jest obleśny. On jest przystojny, ma naprawde ładną twarz, fajne duże oczy. Ale wydaje m się że jest po prostu przerośnięty. Jakbym za nim stanęła, to by mnie całą zakrył :D A poza tym nie chce sie swojego faceta wstydzić:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No na serio mi tak powiedzial, śmiał się że z wielką babą miał by dzieci wielkie jak ogry :p :D A ja nie jestem taka niska mam 169wzrostu, tylko jestem drobna - 51 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×