Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Poznałam szowinistę

Polecane posty

Gość gość

Znam go od trzech tygodni. Jest przystojny, ale niestety zraziła mnie jedna rzecz. Już podczas pierwszej naszej rozmowy zaznaczał wyższość mężczyzn nad kobietami- np. mówił, że do niektórych zawodów lepiej nadają się mężczyźni, że kobiety mają problem z logicznym myśleniem itp. Potem odczułam ,że traktuje mnie bardzo protekcyjnie. Np. mimo że odmawiałam spotkania, to on i tak je wymuszał. Jak ustawić go do pionu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do pionu, gość ma rację a tobie hormony buzuja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Irytuje mnie, bo ja lubię jak ja mam zawsze racje, on zachowuje się tak jakby wszystko wiedział lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olać, tego kwiata jest pół świata. Ja miałam takiego kochanka, ale kopnęłam w dupę, bo się stawiał i teraz normalnie żyję. Jak taki lepszy niby to po kiego grzyba umawia się z kobietą? Tego nie rozumiem... baby niby takie głupie, ale płacą, latają, wydzwaniają... nie wygodniej zwalić sobie ręką? Jakość seksu podobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O właśnie, mój też taki był- "wszystko wiem lepiej" i teraz jedzie z ręki pod pamięciówy, tak się to kończy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On taki troche nachalny jest też i czasem jak proszę np żeby nie pisał do mnie smsów w środku nocy to nie rozumie. Wie, że i tak nie odpiszę, ale mimo to robi to dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no akurat z zawodami moze i racja .Chocby hydraulik , tokarz , blacharz itd.Kobiety maja problem z orientacja w terenie .Kiepsko czytaja mapy. Co do logicznego myslenia -nie mam zdania . Moze przesadzasz z tym szowinizmem :-P Elena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może, ale dotąd nie znałam mężczyzny który aż tak to podkreśla. Czuję też, że trochę poprzez to traktuje mnie przedmiotowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie rozumie że nie to nie, to źle wróży, pomyśl o tym. Niech sobie chłopa szuka jak faceci tacy mądrzy a baby nie wiedzą czego chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem oczywiście , że jego cel jest taki jak zwykle mają faceci. Kilka razy już nawet żartował na te tematy. Zdziwiło mnie to lekko, bo powiedziałam coś, a on od razu jakoś to przeinaczył żeby do sexu nawiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy człowiek jest inny, nie wiem jak można nie czytać mapy- uważacie się za upośledzone? Serio? Przecież tam wszystko jest napisane, wielka mi umiejętność- czytanie mapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tą mapą , to ja też się zgodzę. Już bez przesady. Kierunki każdy zna i geografia w szkole była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta, będzie za tobą łazić, płacić, truć dupę po to, żeby pomachać w końcu kindybałem, spuścić się w cipę czy na brzuch i iść spać chrapiąc jak zarzynana świnia. Nie ma co, święty graal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
99% mężczyzn ma taki cel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a widzialyscie stratega wojennego -kobiete pochylona nad mapami ? Nie -no wlasnie .Nie mialam na mysli jazdy samochodem z Wawy do Poznania . Elena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcialaś chyba napisać "protekcjonalnie". a faceta bym olała po pierwszym spotkaniu; poglady nie do zaakceptowania, poza tym zakompleksiony typ skoro czuje potrzebę nieustannego wywyższania się tylko z powodu swojej płci, deficyt intelektualny skoro nie widzi nietaktu w tłumaczeniu kobiecie dlaczego kobiety sa gorsze; chyba ze szuka takiej, która się z nim zgadza i będzie czcić ziemie, po której on stąpa- jeżeli interesuje cie taka funkcja albo romans z kimś kto uważa cię za podgatunek, to powodzenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcę mu utrzec nosa. Tylko nie wiem jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to prawda, kobiety nie nadają się do pewnych zawodów i to nie szowinizm, tylko fakt... wyobrażasz sobie kobietę górnika bezpośrednio wydobywającą węgiel lub pracującą na budowie i noszącą 50kg woreczki z cementem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest stukilową pływaczką z NRD to tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo Norweską biegaczką narciarską :) ewentualnie rosyjską zapaśniczką lub ciężarowcem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to jest takie proste i logiczne, że się baby nie nadają do pewnych robót, to po co to tak podkreślać? I po co czerpać satysfakcję z tego że baby są gorsze? Ja się pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za różnica jakie ma poglądy i czy to fakt czy nie - jest chamski i nachalny, uważa kobiety za GORSZE I GLUPSZE jak chcecie być tak traktowane to powodzenia. Uważasz, że to jest dobry charakter? Materiał na partnera lub kochanka? Bez jaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On ciągle tak nie mówi. Często mówi że jestem ładna itp. i wtedy mu wybaczam te przejawy szowinizmu, ale chciałabym, żeby wcale tak się nie wywyższał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kopnij w d**e i powiedz zeby sobie znalazl chlopaka skoro są tacy fajni i mądrzy. Nara i pocaluj mnie w d**e. Bedzie latac za Toba jak pies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa- do szkoły medycznej też kiedyś nie przyjmowano kobiet z powodu ich rzekomych ograniczeń intelektualnych, a teraz wiecej lekarek niż lekarzy.. długo mozna by tak wymieniać. strateg nad mapą? Litości- kobiety zaczęły W OGÓLE pracować zawodowo jakieś 200 lat temu i to w zawodach podrzędnych i pomocniczych, a co tu gadać o zdobywaniu pozycji w profesjach zdominowanych przez mężczyzn i osiąganiu tam wysokich stanowisk.. I jest róznica pomiędzy uznawaniem różnic pomiędzy płciami, a byciem szowinistą, raczej autorka by nie robiła problemu, gdyby wszystko było ok. Raczej nikt kto nie ma "fisia" na tym punkcie nie zaczyna pogadanek o roli płci na pierwszej randce, nawet nie czuje potrzeby udowadniania, ze facet jest lepszym wojownikiem czy tragarzem fortepianów, nie mówiąc o przekonywaniu jej, że jest bardziej ułomna intelektualnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem jaki jest cel tego, że on tak tę wyższość podkresla. Wkurza mnie też, że np. on mówi, że za tydzień gdzieś idziemy i nie pyta mnie o zdanie. Wie że mam akurat wolny wieczór i sobie sam decyduje za mnie. Gdy odmawiam, to mówi że mam się nie buntować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety, ale nie udowodnisz mu , ze się mylił na swoim przykladzie, skoro facet cię obraża, nie szanuje, jest nachalny i chamski, a ty lecisz po wiecej i myslisz tylko jak mu "utrzec nosa", to znaczy, ze do siebie pasujecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze "ładna", wielki mi komplement, mój facet mówił mi kiedy się poznawalismy, że jestem mądra, fajna, piękna i wyjątkowa. Zaliczy i się znudzi, do czego to ma prowadzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja nie lece do niego bo odmawiam m od tygodnia spotkań i nie odpisuję na smsy. Rozważam sens tej znajomości. Nie znam go długo, więc chcę jeszcze dać mu szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to jest takie proste i logiczne, że się baby nie nadają do pewnych robót, to po co to tak podkreślać? x Bo to zwykły cham nie szanujący kobiet i w ogóle ludzi i tyle, widocznie wyniósł to z domu i nic na to nie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×