Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Poznałam szowinistę

Polecane posty

Gość gość
to chyba nie szowinista a samiec alfa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie są różnice między tym a tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie żadne, ale na szowinistę żadna nie poleci, a na samca alfa lecą wszystkie... inna nazwa, a efekty o 1000% lepsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samiec alfa jest przywodca , gra pierwsze skrzypce , nie znosi sprzeciwu , ma panaceum na madrosc i zwiazek . Kobiete probuje ustawic za soba .On pierwszy , potem nic, a za tym nic-kobieta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ja m nie pozwalam na to od tygodnia. Żeby się nie wkurzać to przytakiwałam mu jak się czasem wywyższał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz lat..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G****o prawda z tym samcem alfa, samiec alfa przede wszystkim dba i szanuje swoją kobietę. A samiec alfa który się panoszy i wywyższa, do tego zalicza mnóstwo lasek, to nie samiec alfa, tylko zakompleksiony d**ek. Prawdziwy samiec alfa zna swoją wartość i nie musi nic udowadniać, ewentualnie może okazać swoją siłę wtedy kiedy ktoś mu się stawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie marnuj sobie młodości z głupoty, serio. Chamstwo nie jest fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nie przeklina, nie używa obraźliwych słów tylko po prostu podkreśla wyższość mężczyzn, a jestem taka, że lubię czuć się lepsza. Tak mam, dlatego on mnie irytuje tym wywyższaniem się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu szczery jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On lubi czuć się lepszy, ty tak samo... idealnie do siebie pasujecie, jak się nie pozabijacie, to będziecie razem aż po grób :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam, ze podobieństwa się nie przyciągają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyciągają, przyciągają... to przeciwieństwa nie mają racji bytu, bo ludzi nic nie łączy poza początkową fascynacją, która dość szybko mija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde "chcesz dać szansę" komuś,kto uważa cie za głupszą,kto nie szanuje twoich decyzji,nie daje ci nawet prawa do nich?Musisz mieć równie niskie poczucie wartości jak ten d**ek.Co się tak głupio pytasz ,dlaczego on tak robi? To jasne,że jest nic niewartym chamem z wielkimi kompleksami i musi kogoś poniżać,żeby czuć się "lepszym".Chcesz byc z kimś ,kto co chwilę ci mówi i okazuje,że jestes nic niewarta?Bo powiedział ,że jesteś ładna?LOL To rekompensuje brak szacunku i kultury?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On chyba ma kompleks, bo pochodzi z małego miasta. A dopiero od kilku lat mieszka w dużym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szansę chcę dać, bo to dopiero 3 tygodnie znajomości w tym tydzień milczenia. Nie znam go do końca. Może pokaże się z innej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×