Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Poznań, fryzjer dziecięcy

Polecane posty

Gość gość

Witam, mamy z Poznania. Możecie podpowiedzieć gdzie w Poznaniu są fryzjerzy dziecięcy? Czy któraś z was ma namiar na fryzjera, który np. obcina dzieciom włosy u siebie w domu albo dojeżdża do klienta? Będę wdzięczna za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jjnb
A fryzjer do którego Ty chodzisz Ci dziecka nie obetnie? Nie przyszłoby mi nawet do głowy szukać specjalnego dziecięcego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup maszynke i'go ogol. K***a jakie te dzidy mają problemy to az w du pie boli jak pragne zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kretynko, moje dziecko boi sie maszynki. Myslisz, ze nie probowalam mu obciac wlosow? W*********j jak nie umiesz normalnie odpowiedziec - mam nadzieje, ze dopasowalam sie do twojego poziomu i zrozumialas. Co do pierwszej odpowiedzi, nie wpadlam na "doroslego" fryzjera bo sama nie mam jakiegos swojego, tylko jak juz podcinam wlosy to u przypadkowych. Slyszalam, ze niektore fryzjerki przyjezdzaja do domu, wlasnie do dzieci i mialam nadzieje, ze moze ktos ma taki namiar na babke z Poznania. Po odpowiedzi z 11:52 zaluje, ze w ogole tu zapytalam. Nawet w najprostszym temacie mozna trafic na sfrustrowana kretynke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Polance kiedyś był może jeszcze jest super fryzjer dziecięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×