Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NiebieskoWłosa

praca magisterska

Polecane posty

Gość NiebieskoWłosa

mam pytanie ;) w jednym z rozdziałów opisuję organizację, którą badam i tak na prawdę wszystkie informacje o niej znajdują się na oficjalnej stronie tejże organizacji. Czy może tak być, że większość tekstu jest parafrazą strony internetowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Jezu... Mulica co nie zna podstaw języka polskiego: "na prawdę" będzie wielką panią magister, masakra. W tych czasach NAPRAWDE każdy debil może mieć studia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiebieskoWłosa
pocieszę Cię gościu, że ta "Mulica" będzie się nawet doktoryzować ;) czy oprócz osobistego żalu masz jakąś odpowiedź na moje zadane wcześniej pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktoryzować też się każdy debil może, może nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też właśnie magistra robię i tak sobie myślę, że dawniej byłabym "kimś", a teraz jestem nikim, właśnie przez takich jełopów, którzy zdeprecjonowali ten tytuł i studia. Teraz jeszcze to barachło doktorat będzie robić, nieźle, w takim razie nasze biedne dzieci i wnuki będą uczyć jakieś tępadła z tytułami profesorskimi. I dziwić się, że ten kraj tak wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiebieskoWłosa
Tytuł magistra już się mocno zdewaluował to prawda. Natomiast doktorat hmm...powoli robi się groźnie i w tym aspekcie. Stworzono tzw. studia III stopnia i coś w tym jest, że "każdy" może studiować na studiach doktoranckich. Tylko tu jest jeden psikus - nie każdy będzie mógł otworzyć przewód doktorski i otrzymać tytuł naukowy doktora ;) więc studia III stopnia póki co służą napędzaniu kasy uczelni. W każdym bądź razie uprzedzając Twoje wątpliwości ja nie idę na "studia III stopnia". Na przyszłość radzę trochę się do siebie zdystansować bo mam wrażenie, ze to forum służy Ci do wylewania jakichś swoich frustracji i niepowodzeń. Nie warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, zdewaluował się, a teraz zabieracie się za dewaluację doktora, pogratulować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oferuje pomoc w pisaniu licencjackich, magisterskich i zaliczeniowych. Przy pisaniu prac korzystam z różnorodnych źródeł, tj. pozycje literackie, czasopisma, roczniki statystyczne itp. Opieram się na źródłach powierzonych lub własnych. Cenę oraz termin ustalam z każdym indywidualnie w zależności od złożoności tematu, długości pracy oraz czasu potrzebnego na jej napisanie. Wszystkie prace powstają na indywidualne życzenie klienta od początku do końca. Zapewniam wysoką jakość, rzetelność, terminowość, anonimowość. Każda praca sprawdza jest w cenie systemem plagiatowym. NAPISZ; pelcwiktoria@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko poprawiam błędy ortograficzne, interpunkcyjne, gramatyczne, składniowe, stylistyczne, lecz również podkreślam powtórzenia, podpowiadam, czym je zastąpić redaguje tekst i pomagam przy konstrukcji pracy. Ubieram Twoje myśli w słowa, które odpowiadają stylowi prac. Zapewniam poprawność, rzetelność, terminowość oraz niską cenę. Nie zwlekaj sprawdź swoją pracę przed oddaniem!!! Kontakt; poprawa-plagiatu@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×