Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska981

pracował ktos w 50style outlet ?

Polecane posty

Gość ciekawska981

nie ma w ogole informacji nt tego sklepu w internecie, na zadnych forach, a ja jestem ciekawa jak wyglada tam praca w rzeczywistosci a nie w slowach kierownika sklepu bo oni zawsze koloryzuja . bede wdzieczna bardzo za wszelkie rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska981
podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska981
dziwne ze nikt nie pracowal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warunki są ok, pracodawca też bardzo ok. według mnie to dziwne bo też nie znalazłam nic na ten temat w internecie. Sprzedawca dostaje więcej niż najniższa krajowa a co do ekipy i kierownika sklepu - zależy na kogo w jakim sklepie sietrafi :) firma prężnie sie rozwija i co chwilę otwierają nowe punkty więc jak najbardziej na plus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć. dostałam możliwość pracy w 50 style. Może mi ktoś powiedzieć, jak się tam pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak w każdym miejscu pracy zależy gdzie i na kogo trafisz. MIG jako pracodawca jest ok, wypłaty zawsze na czas, jak sklep realizuje cele to wypłaty też są bardzo ok, sprzedawca z półrocznym stażem zarabia 1700-2000, w zależności od wysokości premii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Atmosfera bardzo dobra. Tylko tyle z pozytywnych kwestji. Kasa... tragedia, umowa zlecenie po 1,5 roku pracy. Wypłata niższa niż 1ooo zł. Klientowi wchodzisz w d**e a później się patrzy na Ciebie jak na debila. Brak możliwości rozwoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1700-2000 hahaha nikt tyle tu nie widział nigdy XD a pracujemu ponad rok i realizujemy wszystkie plany... <śmiech>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zalezy czy Twoj pracodawca to właściciel prywatny czy grupa Mig. i tu zarobki beda sie rożnic :) ja pracuje w sieci rok (tylko ze u franczyznobiorcy) i na zarobki nine narzekam ;D a Mig niestety bedzie placic najnizsza krajowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
franczyza... u nas ekipa ok i to wszystko z plusów, wypłata marna i szef czepiający się o wszystko liczący każdy grosz;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marne zarobki, preferują oczywiście umowę zlecenie, wchodzisz klientowi w ..., biegasz za nim i się narzucasz, kierownik regionalny wiecznie się o coś czepia, przepytuje z czegoś o czym sam nie ma pojęcia, duże plany zakładane przed górę, których wykonanie graniczy z cudem, poza tym rozliczają ze sztuk na paragonie, średniej wartości i konwersji. Narobisz się jak wół w niegodziwych warunkach i 1500 zł na pewno nie będzie Ci dane zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin22222222222
Stawka godzinowa, umowa zlecenie, nigdy nie wiesz ile przepracujesz. Raz sto godzin a raz 200. 12- 13 h nawet po kilka dni pod rząd. Człowiek na umowie zlecenie traktowany jest jak smieć. Może pracowac po 13 godzin przez kilka dni pod rząd. jeżeli załapiesz umowę o pracę to już trochę inna bajka. Poza tym łażenie za klientem, aby tylko coś kupił. Wiele zależy jaką masz kierowniczkę. Ja na swoją nie narzekałem. Ogólnie też jest spora rotacja. Non stop ludzie odchodzą przychodzą nowi... Wymagają od Ciebie dyspozycyjności 24 na dobę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz pracuje w 50style 6 lat i patrząc na inne sklepy typu h&m i inne to naprawdę jest lepsza kasa , co do pracy a płacy to wszędzie trzeba pracować jak debile nikt nikomu za darmo kasy nie podaruje logiczne , fakt są wymogi takie jak szt na paragon , średnia paragonów standardy obslugi klienta ale fizycznie się aż tak nie na robisz bo teraz każdy sklep ma magazyniera :) ja od początku miałam umowę o pracę a po 2 latach na czas nieokreślony :) firma płaci na czas , a ekipa , regionalny i kierownik hmm to zależy gdzie trafisz ja mam super ekipę i nawet jak są złe dni to każdy sobie humor poprawia :) moje wypłaty wszystkie są między 1500 a 1800 zależy czy plan zrobiony czy nie :) wiadomo ze obsługa klienta i wchodzenie mu w ..... ale ty masz sprzedawać a nie odstraszać z drugiej strony nikt nikomu w handlu nie każe pracować wiec jak się coś nie podoba to papa i tyle na temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paaaaaulinaaaaaa
byłam kierownikiem. 50 style i cała grupa MIG to jeden wielki syf. Omijać szerokim łukiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cweluch
Pracowalam w 50 style w Krakowie na Czyzynach. Kolezanka wyzej byla moja kierowniczka. Gdy odeszla dzieja sie tam kosmiczne rzeczy. Nowa kierowniczka to jakis koszmar!!! Wykorzystuje pracownikow, nie ma do nich za grosz szcunku mysli, ze jest starsza to moze poniewierac kazdym kto tam pracuje, a widocznie nie nadaje sie do pracy w mlodym gronie. Odkad sie pojawila nie stosowala sie do zasad wczesniej panujacych uznajac sklep za jej wlasnosc! Zamiana praciwnikow co miesiac bo nikt nie jest w stanie z nia wytrzymac! Szef sklepu swietny Pan. Jak jest problem mozna do niego zadzwonic porozmawiac ale kierwoniczka?! To jakas pomylka!!!! Nigdy w zyciu nie pracowalam z tak niesympatyczna i konfliktowa osoba! Swoje problemy zwala na pracownikow straszac zwolnieniem. Wymysla chore zasady, do ktorych sama sie nie stosuje, a do pracownikow ma wielkie nieuzasadnione pretensje. Uwielbiam ten sklep. Uwielbialam tam pracowac. Nigdy nie bylo problemu z wyplata wrecz przeciwnie! Wyplaty byly przed ostatecznym terminem. Super sprawa :) OBECBA KIEROWNICZKE POWINNI ZWOLNIC BO NIE NADAJE SIE DO PRACY Z TAK SWIETNYMI MLODYMI LUDZMI!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra
Dnia 28.03.2017 o 10:29, Gość gość napisał:

Starogard Gdański - 50 style OMIJAĆ Z DALEKA! Pani kierownik to jakiś skandal. Baba z kompleksami i humorami odbija to sobie przy każdej okazji na pracownikach. Zero premii, dodatki świąteczne?? Zapomnij! Tylko wieczne narzekania i marudzenie, zero szacunku do podwładnych. W dodatku jest złodziejką, nadwyżki niezgłoszonego towaru zalegają tam w magazynie, a może już i w jej domu.

Ja pracowałam w 50style w Starogardzie...Zrezygnowałam bo przeprowadzka... Kierownik to anioł a ci co źle piszą o niej to patentowani lenie,którymi ona się brzydzi... Trzeba pracować a nie stać i gadać..I tyle na temat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×