Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bobbycrispy

Prawdopodobieństwo ciąży

Polecane posty

Hej , przepraszam z góry za to że może powtarzam pytania. Wiem, że pełno się takich przewija ale mimo to chcę zapytać bo świruję już. I proszę z góry o niewyśmiewanie pytania nawet jeśli może jest odrobinę głupie. Jestem trochę poddenerwowana i muszę się Was poradzić. Mam 18 lat, chłopaka tydzień temu przeżyłam z nim swój pierwszy raz i było świetnie ale teraz nie mogę pozbyć się lęku, że będę w ciąży, ponieważ po sprawdzeniu w kalendarzu prawdopodobnie stosunek wystąpił w dzień owulacji. ( prawdopodobnie zakładając że cykl będzie regularny). Używaliśmy prezerwatywy, która nie pękła ani nic z tych rzeczy. Według tego samego kalendarza następna miesiączka wypada mi w przyszły piątek. Nie mogę opanować tego stresu, że jednak jakimś cudem .... Jeszcze dzisiaj cały dzień bolą mnie piersi tak " w środku" przy dotyku. Powiedzcie mi, jest jakieś prawdopodobieństwo? Bo ja chyba oszaleję do tego przyszłego piątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli masz świrować, to nie rób tego więcej. Będziesz miała spokojne dni. Prawdopodobienstwo zajścia przy prezerwatywie jest znikome, jeżeli się ją prawidłowo założyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za odpowiedź. myślę , że muszę się po prostu oswoić z tym i też będę spokojniejsza jak zacznę brać tabletki. dzięki jeszcze raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba wiedzieć ze guma to nie antykoncepcja,Prącie w cipce to ciąża.Młoda dziewczyna w tym wieku po bzykaniu to element do zaciązenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×