Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

problem z zajściem w ciążę po łyżeczkowaniu

Polecane posty

Gość gość

mam problem. może panikuję dlatego chciałabym poznać najpier opinię innych pań zanim pobiegnę do.gina. dwa lata temu poroniłam ciążę w 4tc. poronienie.samoistne. wszyatko bylo ok. dwa miesiące po tym zdarzeniu znów dwie kreski na tescie. w 14 tc okazało się ze ciąża obumarła. miałam łyżeczkowaną macice. z obecnym partnerem od 4 miesięcy staramy sie o dziecko i nic. czy miałyście problem z zajsciem w ciążę po łyżeczkowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rok temu mialam zabieg, stwierdzilismy ze chcemy jeszcze raz i udalo sie za pierwszym razem :) nie mozna sie nakrecac i ciagle o tym myslec :) luzne podejscie to podstawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozatym dwa miesiace po poronieniu z zajsciem w ciaze to raczej zbyt szybko...trzeba dac organizmowi odetchnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od tamtego obumarcia ciąży minęło juz dwa lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po lyzeczkowaniu moga zrobic sie zrosty. Masz normalne okresy? Po lyzeczkowaniu bylas chociaz z raz na usg i jaka grubosc mialo wtedy endometrium. Moze przyczyny wcale nie lezy w lyzeczkowaniu skoro mialas dwa poronienia. Idz go gina, on juz ci powie co dalej zrobic. Nie martw sie, w dzisiejszych czasach jest wiele mozliwosci leczenia w razie potrzeby, ale moze u ciebie wszystko pojdzie naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylam na kontroli po wypisie ze szpitala ale usg mi nie robili. @ normalnie, regularnie jak wczesniej. jedynie bardziej bolesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak moja kuzynka miala taki problem, zaszla dopiero po 10 latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezuu tak dlugo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
jesli martwisz sie powikłaniami po łyżeczkowaniu idź do gina zrob monitoring podczas owulacji zobaczy endometrium, ewentualnie tak jak ja zrob histeroskopie która wszystko pokaże jesli będa powikłania - u mnie nie było nawet śladu po łyzeczkowaniu a o ciaze starałam sie po poronieniu 1,5roku i zaszłam dopiero na lekach, a wczesniej naturlanie wiec sama nie wiem co sie stało w organizmie. Polecam dobrego ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mam podobną sytuację do Twojej a w zasadzie dość dziwną? Juz 2 lata z partnerem staramy się o dziecko ,co prawda mamy syna 7 letniego . Ale za nim urodziłam przeszłam ciążę pozamaciczną,o której nie miałam pojęcia do czasu krwotoku. Zabieg przeszłam pomyślnie i nagle okazało się po 5mies. że jestem w ciąży ,radość niesamowita gdyż słyszałam różne opinie na temat zajścia w ciążę po ciąży pozamacicznej. Ale udało się :) Jak w/w 2 lata się staramy i nic :( Ostatnio przeszłam zabieg Łyżeczkowania (powodem była krwawiąca torbiel 5cm.) Nie dostałam po zabiegu @ ,mam złe samopoczucie,dziwne bóle brzucha i pleców,mdłości mnienie opuszczają :( Doradzono mi zrobienie testu ciążowego ,więc go wykonałam a nawet 2testy . 1 test strumieniowy wynik pozytywny tylko druga kreska bladsza ,2 test płytkowy negatywny (robiony w południe). Też nie wiem co mam o tym myśleć ? Słyszałam wiele opinii na temat łyżeczkowania i właśnie o problemach z zajściem w ciążę i się niepokoje :( Ale skad ten wynik testu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rok po łyżeczkowaniu.Z tym że u mnie były jeszcze problemy hormonalne i stres. Powinnaś iśc do dobrego ginekologa żeby zrobił ci porządne usg oraz monitoring owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×