Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
aylana

Problemy w zwiazku przez slub corki Partnera

Polecane posty

Drogie Panie prosze o Wasze zdanie, bo nie wiem czy przesadzam czy jednak mam racje. A wiec: Jestem w zwiazku 3,5 roku. Od trzech lat mieszkamy razem i wychowujemy mojego 6 letniego syna. Moj Partner jest Turkiem i muzulmanem, ale na szczescie nie praktykujacym. Zwiazek jest super. Ona ma z pierwszego malzenstwa 2 corki, z ktorymi mamy dobry kontakt. Odwiedzaja nas itd. Jedna ma 21 lat i wlasnie znalazla kandydata na meza. I wczoraj moj partner mi oznajmia: jutro wieczorem mnie nie ma- jade na spotkanie, poznac rodzicow narzeczonego corki. Tja... Przedstawienie rodzicow rodzicom. Jego byla zona, to kawal &%?è£$. Pomimo, ze 10 lat z nia nie jest to do dzis go nienawidzi i probuje kiedy tylko moze zawirowac miedzy nami. Ja jej nie znam osobiscie. I teraz: powiedzialam mu, ze jest XXI w.i rodzice, ktorzy zyja w nowych zwiazkach jada poznac rodzicow oddzielnie. Nie mowie, ze nawet ze mna powinien jechac, ale na pewno nie z nia jak rodzinka. Jezuu jaka jestem wsciekla. Ciekawe co bedzie ze slubem. Moze tez pojedzie sam? Zgodzilybyscie sie na takie cos? Przesadzam? jestem egoistka? Cz mam prawo czuc sie zraniona? Z gory dzieki za Wasza opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×