Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Propagowanie kurestwa w mediach.

Polecane posty

Gość gość

Widzieliście tto jawne promowanie ku....estwa. JA się pytam komu zależy na zachęcaniu dziewczyn do tego procederu? Ładne ciuchy, przyjemne wnętrza i te bujdy o zarobkach. ZA rok własne mieszkanie.... hehe chyba jednostki. Oczywiście to ustawka , bo kto by płacił takie ciężkie pieniądze za te wary obciagary i za tłuste kolańska(ta od pana profesora) jak świeżutkie licealistki są chętne za mniejsze pieniądze. Może kurde umiejetnosci? Ale do k... nędzy co one jeszcze robią??? W ucho dają? czy w zoperowaną przegrodę nosową??? JA perdziu... ale upadek obyczajów... I jeszcze te komenty debili, jakoby wolał taka przechodzaoną k... od panny z dzieckiem. To niech bierze do ch..... i się cieszy. Niektóych to rajcuje, taki przebieg. No i te komentarze, że jak któras się nie puszcza z akasę to nikt jej nie chciał, nawet menel. Już nic nie rozumiem , puszczać się za kasę źle... niepuszczać też źle bo nikt mnie nie chciał. po prostu dezorietacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście nie wpuszcza mi linka, (spam) chodzi o artykuł na wp pt. Tyle Polacy płacą za seks. Ujawniamy stawki dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacjonalista1995
ZERO TOLERANCJI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jasne że zachęcają młode Polki do k******a w kraju rządzonym przez PO tak to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacjonalista1995
Nic dziwnego,że chazarstwo propaguje zgniliznę,skoro sami są tym przesiąknięci do szpiku kości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie tak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacjonalista1995
,,zero tolerancji dla nieprawilnych zachowań,zero tolerancji za wszystkie nieszczere słowa'' !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ustawka, ten profesor ma głos podobny do jakiegoś aktora ale nie wiem jakiego. brzmi znajomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×