Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marcel94

Prosze o pomoc w romantycznej kolacji dla ukochanej

Polecane posty

witam chcialem sie poradzic was w sprawie romantycznej kolacji dla mojej ukochanej jestem z nia 3 lata i chcialem jej zrobic niespodzianke romantyczna wiec mysle ze tak zrobie ze zrobie w mieszkania kupie dla niej bukiet roz zrobie kolacje przy swiecach jakies dobre winko jakas fajna romantyczna muzyke i posypie na podloge roze od wejscia do domu az do pokoju tam gdzie bedziemy i jeszcze na lozku zrobie z platkow roz serce wielke i na srodku serca poloze jej pierscionek zareczynowy ale niewiem co zrobic do jedzenia na romantyczna kolacje i jaka muzyke wlaczyc myslicie ze jej sie spodoba prosze was o rade co bym mogl jeszcze zrobic dziekuje i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysmaruj się gównem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładnie brzmi :-) Pytanie czy Twoja dziewczyna jest równie romantyczna? Serce z płatków róż zostawiłabym na Walentyki jeśli obchodzicie ten dzień. Myślę że pierścionek należy wręczać osobiście, a nie żeby go znaleźć. Oczywiście jak kto woli. Na kolację przygotuj coś prostego. Ja lubię Włoską kuchnię (np makaron Fetucini Alfredo) plus sałatę i wino. Muzykę sam wiesz jaką lubicie. Powodzenia. Fajny pomysł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fettucine Alfredo (zjadło mi literki!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm. czy jest romantyczna pewnie jest ale nie tak jak ja :P ale w walentynki mnie nie bedzie w polsce bo ja mieszkam w niemczech od 2 miesiecy a ona w polsce jeszcze. a z pierscionkiem masz racje bedzie lepiej jak klekne na kolano i dam pierscionek i kwiatki :) a o muzyke to mi chodzi taka wolna i romantyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×