Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćtola

przeczytane na onecie :seks po 60

Polecane posty

Gość gośćtola

Az mna wzdrygnelo, toz to promowanie nekrofilii, nie oszukujmy sie stare ciala , stare genitalia sa oblesne do tego dochodzi kwestia spadku libida pod wplywem wieku , ja mam 38 i juz mi sie W OGOLE nie chce seksu ale oczywiscie babcie na forum sobie pofantazjowaly i kazda 60+ twierdzila ze w luzku jest jak tygrysica :o Zniesmaczylam sie tylko:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtola
W lozku , przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj był program jak 80 latek bzyknął 20 latke i zrobił jej dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja babcia wygląda dobrze. Lepiej niż niektóre nastolatki. Ma z 60 lat. Starsi mężczyźni też dobrze wyglądają. Zależy od trybu życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten program to były trudne sprawy a potem się okazało,że ona rypie się z innymi to nie dziadek jej zrobił to dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtola
U faceta to jeszcze jakos ujdzie ale u kobiety , stara kuciapa i wiadro lubrykatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie że dziadek, ona mu potem lizała i znowu się spuścił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaaaaa... a więc kafeterianie oglądają "trudne sprawy". aaaaaa...wszysto jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co się dziwisz. liczyłaś, że programy o fizyce kwantowej będą oglądać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jemu stanął bez viagry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
starczy zwis :( a u kobiety zwisajace cycki i jak tacy ludzie moga seks uprawiac , cos te profesorki maja nasrane i niewymieszane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bleeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 56 lat uwielbiam sex,ktory przynosi mi wiele frajdy....poczekaj za chwile i Ty bedziesz "stary" a co nie moge sie bzykac...moge,moge i to min 3xna dzien ...nie wspomne o nocy <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tos sobie pofantazjowala , a z kim sie bzykasz w tym wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z kim z mezem i tak sobie dogadzamy od 38lat.trzeba sie dobrac pod katem np.sexu,bo dla mnie jak i dla mojego jedynego faceta jestem najwazniejsza,najkochnsza i mamy extra temperament.....ja uwielbiam ,go i on uwielbia mnie !E56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz skrupulow ze masz stara picze , wiszace cycki, i obwisly brzuch?? Nie wierze ze twoj maz to akceptuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtola
Jak wyobrazam sobie nagich dziadkow silujacych sie w lozku to mnie mdli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslisz ,ze bedziesz piekny i mlody przez cale zycie.trzeba godnie sie starzec ..............i uwierz mi,ze mojego meza nie obrzydzam.....:) tego jestem pewna.....na tym polega milosc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćtola- masz ograniczone myslenie . szczerze wspolczuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byc moze ze mam , poprostu sobie seksu po 60 nie wyobrazam , ja sobie juz teraz seksu nie wyobrazam a mam 38 lat ( dwa porody zrobily swoje )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest temat o seksie staruszkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sobie nie wyobrażaj. Starszy człowiek też potrzebuje czułości i bliskosci. Tak samo jest ciepły i miły w dotyku, tylko ma trochę więcej skóry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy czlowiek potrzebuje czulosci nie wazne w jakim wieku ja mowie o akcie seksualnym i o tym jak to profesorka nie opowiadala jak przychodza panie po 60 wibratory kupowac -co za bajka:) juz okolo 40 to sie czlowiekowi nie chce a ona pitoli ze emerytki sie zabawiaja . fizycznie jest to nie do wykonania . jak niby dziadek z miekka kuska mial by pchac babci w sucha wagine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja ci współczuję, bo jakaś aseksulana jesteś. Nie chce ci się kochać w wieku 38 lat? Albo nie masz w ogóle libido, albo fajtłapę faceta. Seks na emeryturze jest super. Ciąży z tego nie będzie i można to robić do woli. I ty się nie zamartwiaj o wygląd emerytów, bo o ile mi wiadomo, to młode kobiety teraz jak wieloryby wyglądają a młodzi faceci trenuja codziennie piwne brzuszyska. Mnie ani mężowi nic nie wisi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj prawda to, prawda, że wiele 50-60-letnich babć o wiele lepiej wygląda nawet od swoich wnuczek! Chodzi mi głównie o tuszę oraz smak i dyskretną elegancję w ubiorze, że nie powiem w zachowaniu. Nie ubliżam młodzieży z powodu tuszy, bo nie zawsze jest ona wynikiem złego "prowadzenia się" w sensie diety. Jednak większość z nadwagą źle się odżywia i nie rusza. A jak bardzo libido od diety i codziennej dawki sportu może zależeć, to trzeba trochę poczytać, porozmawiać a najlepiej samemu doświadczyć. Babcie w wieku 50-60 mogą się jeszcze podobać. Nie zmienia to jednak faktu, że wiek robi swoje. Na pewno ciało 60-latki choćby nie wiem jak wysportowane i masowane przegra z kretesem z ciałem 30-latki. Ale seksapil to nie tylko ciało. Młodość tego nie rozumie. Niewłaściwe audytorium do dyskusji o bardzo dojrzałym seksie wybrałaś sobie autorko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no prosze a podobno po menopauzie jest juz tylko czarna dziura i pustynia a fizycznie chodzi mi orozne wygibasy pozycje jak sobie staruszki radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie bzyka sie po 60 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie bzykalam z gosciem w wieku 70 lat, moglabym byc jego córką. Zawsze od razu mu stał, spedzalismy ze sobą sporo czasu wiec widzialam ze nie brał wspomagaczy i mogl kilka razy na dzien. Jak to mozliwe? Ogolnie super sie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u faceta to nie takie dziwne , temat dotyczyl bardziej kobiet po 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×