Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćtola

przeczytane na onecie :seks po 60

Polecane posty

Gość gość
Bo patrzycie z dystansu i bez uczuć i widzicie stare ciała. Kiedy jest miłość i wspólne starzenie się ciała partnerów nadal są wzajemnie atrakcyjne a bliskość jest radością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POMINMY CIALO starosc to starosc caly organizm siada , spadek libido, suchosc pochwy itd, seks po 60 w przypadku kobiet to jakas wymyslona bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, ze raczej nie dożyję, jak Wy skończycie 60 lat, bo prawdopodobnie piszą te posty 15- 20 paroletnie dzieci. Skąd ta "opinia", że 60 latki mają obwisłe brzuchy i cycki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd ta "opinia", że 60 latki mają obwisłe brzuchy i cycki ? xx chodze na basen gdzie przed wejsciem trzeba sie umyc nago , przy scianie sa tylko natryski nie ma parawanow wiec widze jak przychodza babcie z wnuczkami , sflaczale i wlosy lonowe jakies wyleniale maja , siwe przerzedzone :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś X Podejrzewam, że w dowód im nie zaglądałaś ? a może pytałaś o wiek ? skąd wiesz, że były to 60 -tki ?, a nie 70 czy 80 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze latwo odroznic 80 latke od 60 latki , w wieku 80 lat to chyba by z balkonikiem na basen przyszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O i tu się mylisz , moja Mama ma 93 lata i chodzi nawet bez laski, a szkoda, ze mnie nie widziałaś, hmmm a może widziałaś, tylko "wzięłaś mnie" za 40 parę latkę. Oczywiście, że nie mam skóry ja 20 latka, ale uwierz NIC MI NIE ZWISA i mało tego , nie mam celillutu jak większość Młodych i tak jak mówi przysłowie : "Z tyłu liceum z przodu muzeum", choć też nie do końca muzeum, no może taka galeria (nie mylić z handlową ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no coz gratuluje ale takich jak ty i twoja mama jest moze 5 %. ja dobijam 40 a moj maz 46 i seks dla nas to juz tabu , zamkniety rozdzial , do 60 to mi pajeczyna zarosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no coz gratuluje ale takich jak ty i twoja mama jest moze 5 %. ja dobijam 40 a moj maz 46 i seks dla nas to juz tabu , zamkniety rozdzial , do 60 to mi pajeczyna zarosni" Hmm, może to chwilowe zmęczenie ? nie będę mówić pierdół, że 3x dziennie, bo to bzdura, ale" warsztatu" na strych nie odstawiliśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie interesuje aspekt czysto biologiczny jesli tak to mozna ujac , czyli menopauza , hormony , spadek libido, suchosc pochwy jak sobie z tym radza kobiety po 60 ktore twierdza ze uprawiaja seks w starszym wieku cialo mnie nie interesuje bo wiadome ze sie zmienia u faceta i u kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaa 53
gość 2014.08.08 napisał: Nie masz skrupulow ze masz stara picze , wiszace cycki, i obwisly brzuch?? Nie wierze ze twoj maz to akceptuje x x x ja mam 53 lata mąż 56 i nie przeszkadza nam zwisające ciało bo razem się starzejemy i przywykliśmy do siebie kochamy się i tak to sobie okazujemy że jeszcze ( o zgrozo dla młodszych) uprawiamy seks :D nie jest to codziennie bo temperamenty już nie te, czasem jest to raz czy dwa w tygodniu,czasem raz w miesiącu,nic na siłę kiedy jesteśmy wypoczęci do tego lampeczka wina, muzyka i jest nastrój wy młodzi myślicie że to jest tylko dla was zarezerwowane,zdziwicie się jak szybko młodość mija i niestety większość naszego życia to wiek średni i starszy czy z tego powodu ludzie którzy się kochają i mogą jeszcze współżyć mają sobie tego odmawiać? zobaczymy co wy powiecie za 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na suchosc pochwy jest swietny zel Intimel w aptece za 10zl. Mlode dziewczyny,kobiety mają za malą wyobraznię, co sie dzieje w sypialni 60+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś mnie interesuje aspekt czysto biologiczny jesli tak to mozna ujac , czyli menopauza , hormony , spadek libido, suchosc pochwy jak sobie z tym radza kobiety po 60 ktore twierdza ze uprawiaja seks w starszym wieku cialo mnie nie interesuje bo wiadome ze sie zmienia u faceta i u kobiety x x są żele nawilżające, żele z hormonami poprawiające nawilżenie i elastyczność pochwy która z wiekiem zanika są też predyspozycje genetyczne moja mama ma 75 lat i bardzo długo miała miesiączkę i chęć na seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mlode panie, nie macie monopolu na seks. I to my, starsze kobiety uprawiamy go dluzej od was:-)Jestesmy otwarte, bezpruderyjne, nie grozi nam ciąza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musialybyscie dopuscic do siebie mysl, ze wasi rodzice TEZ uprawiają seks! Ha,ha,ha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwestią dobrego smaku i estetyki jest pokazywanie starszego ciala publicznie- na basenie, plazy,itp. Ale w sypialni? Wszystko dozwolone:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie wstydze wlasnego ciala ale to chyba dlatego ze moj maz nigdy za bardzo nie wykazywal nim zainteresowania , nie slysze ze jestem ladna pociagajaca itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się jeszcze pobzykam na łożu śmierci x uwazaj bo cie jeszcze jakis zbok po smierci wybzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madejowa
Nastały czasy kultu pięknego ciała,młodzi ludzie popadają w anoreksję i inne psychiczne choroby z powodu niedoskonałości swojej figury. Porównajcie modelki z czasów 60,70 ubiegłego wieku jakie były pełne kobiecości,teraz to są szczudła które lansują projektanci mody,głównie homoseksualiści, nie trzeba się wstydzić własnego ciała, jest ono w każdym etapie życia inne,niestety starzejemy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dla mnie to mile ze zdrowa kobieta jak ma przy sobie normalnego kochajacego partnera ktory nie ucieka przed nia w momencie pojawienia sie pierwszej zmarszczki , moze cieszyc sie seksem nawet po 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to teraz jest 60 lat? Tacy ludzie są jeszcze aktywni zawodowo, dbają o siebie, uprawiają sporty itd. 60 lat to juz nie jest starość. Ludzie zyja coraz dłużej. Dla mnie stary człowiek to taki koło 80-tki. Zobaczcie jak wszytko sie pozmieniało. Kiedyś 18-tki brały slub, miały dzieci. W wieku 30 lat prawie wszystkie odchowane. Lat 50-60 umierali. A teraz? 18 ma pstro w głowie, 25 dopiero kończą studia, zakładają rodziny jak maja 30. I wy mówicie ze 60 latek to osoba stara? Ja tego tak nie postrzegam. J lat 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a dla mnie to mile ze zdrowa kobieta jak ma przy sobie normalnego kochajacego partnera ktory nie ucieka przed nia w momencie pojawienia sie pierwszej zmarszczki , moze cieszyc sie seksem nawet po 60 <><><> No właśnie Gościu, mnie do 60 został rok i mimo, że ostatnio jestem po wypadku samochodowym, ledwo przeżyłam, to mój mąż jest przy mnie i za to Go kocham, ale młodzież chyba tego nie pojmie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy też będziecie kiedyś starzy i brzydcy :) hehe głupota ludzi mnie przeraża. Swoją drogą to wolę gdy kochają się 60latkowie niż gdy jakieś 15 letnie gó\wniarstwo się pieprzy, to mnie bardziej obrzydza, nawet matury nie ma a już się pie\\rdoli :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie wiem ja mam 38 a ile razy tutaj bylam zbluzgana od starych bab, od starych rur, od starego pr******* itd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymaj się gosciu z 21.24, i zdrowiej! Jeszcze duzo milosci i namiętnosci przed Tobą! Co te mlode laski wiedzą o namiętnosci w prawdziwej milosci...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy też będziecie kiedyś starzy i brzydcy xx oj w dzisiejszych czasach, w dobie zachorowan na raka, w stresie w jakim zyjemy starzy i brzydcy to moze byc pobozne zyczenie ( duze szanse ze sie nie dozyje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam plaski brzuch, jędrne uda, i duzo sexappealu..Zero celulitu:-)Mój mąz uwielbia, jak chodzę nago po mieszkaniu. Mam prawie 53lata:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tempo wspolczesnego zycia sprawia,ze nie ma sie na nic ochoty.Ciagly stres,wyscig szczurow,brak czasu sprawia,ze ludzie nie maja czasu na milosc,sex,wyciszenie.60 latki zyly w innych czasach nie gonili tak za wszystkim,mieli czas dla rodzin i bliskich.Teraz 40 latek to juz psychicznie i fizycznie wymeczony czlowiek.Rodzice mi opowiadali jak za komuny sie ludzie bawili,a teraz nikomu sie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×