Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zniesmaczona na fotke pl

pseudoartystyczne zdjecia na FOTKA.PL

Polecane posty

Gość zniesmaczona na fotke pl

czy nie uwazacie ze trzeba byc niezle zapatrzonym w siebie zeby stworzyc sobie wlasne konto na fotka.pl, czasami jak patrze na te fotki to sie zastanawiam co tych ludzi pociagneło do tegoz czynu, bo to chyba dowartosciowac sie chca tam, nie? podawajcie linki do najlepszych pseudoartystycznych zapatrzencow w siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona jest straszna ..okropna...przerażająca...a tak w ogóle to śmiac mi się chce z tej fotki :D:D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o fuck :) ale paszczur moj brat tez ma konto na fotce ja tego nigdy nie zrozumiem kolesie sie ju z niego brechtaja a ten zamiast sobie znalezc laske a nie swoje debilne fotki w necie umiesczac starsi tez sie z tego smieja hehehe najlepsze jest to ze na fotce to on takiego maczo rznie a w rzeczywistosci jest niesmialy i chyba dlatego ma problem z panienkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierze ze ktoś tak naprawde sie dobrowolnie i na stale doprowadzil do takiego stanu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To naprawdę nie jest śmieszne! :O A poza tym to niemożliwe że ona ma 28 lat! Ja bym jej spokojnie 40 dała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexxxa
Zobaczcie, jaka ona ma wysoka ocenę. Dla mnie wygląda na czterdziechę, a za parę lat się rozsypie chyba że wczesniej umrze na raka skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej Bernadetka ....faktycznie jak można tak wyglądać :o paszczur !!!!!!!!!!!:D:D:D i znowu śmiech !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AJOłKA
jezuuuuuu!!! z co to za stworaaaaaaaaa!!!! szkoda,że nie widziałam wcześniej wysłałabym teściowej walentynkę ... zawał murowany...!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to Ci dopiero artystki: http://www.fotka.pl/profil/AsiaKociaczek/ http://www.fotka.pl/profil/xXmYsZeCzQaXx/ - Buzi, buziaczki, buziuńki... ja wszystkich was całować chce, posyłam me całusy na prawo, posyłąm je na lewo, ha ha ha ;p http://www.fotka.pl/profil/wercia160/ - hahahahahaha poległam. http://www.fotka.pl/profil/MalaCzarrnaa/ - ehehehe. Mówi: hej, hej, hej.. długo mam jeszcze patrzeć do góry? Zaraz mi się oczy zmęczą ;p Na razie tyle kobitek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co zainteresowałam się :D:D no i patrze jakie ona tam ma komentarze....heheeh skwarka ! ciemniejsza niż 50 Cent ...ciemniejsza od Leppera o mammmamija ! no nie śmiech ...sorry ale dawno się tak nie uśmiałam ..i to z fotki!!! absolutnie laska ze wszystkim przesadziła . no jaa nie mogę!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tej ostatniej to akurat solarium to by sie przydalo... szanująca kobieta musi miec zdjecie w kozakach - niekoniecznie czystych jak zdążylam zauwazyc 2 zdjecia wyżej - okularach przeciwslonecznych - niezaleznie od tego czy znajduje sie w domu czy na dworzu - przy scianie, ktora jak mniemam ma zastąpić tło fotograficzne... Już nawet obcięte nogi im nie przeszkadząja .. - no i z braku laku robi się samej zdjecia w lusterku... czasami jednak nie pamieta się, ze nalezaloby wtedy lampe wylaczyc bo lusterko odbija :) - koniecznie trzeba zrobić buzię w dziubek - wyglada się wtedy na jakies 6 kg mniej... - mozna jeszcze zrobic zdjecia na podlodze w kuchni...wyginając się jak tygrysica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalallaalallalala
dawac jeszcze foty!!!! JAK JA KOCHAM BESZTAC :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ochłap
kayka - popłakałam się ze śmiechu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataB-jow
a wiecie co tu jeszcze jest najgorsze..ze jak wrzucaja swoje foty to niech wrzucaja i tam oceniaja... Ale tam ejst taka zasada ja Ci dam 10 to ty tez masz mi dac 10..a dziewczyny to zawsze 1 daja dziewyczynom nawet jak ta druga jest naprawde sliczna... dla mnie fotka.pl to dno i 2 metry mułu Co do tej fotki tej laski...no masakra , jak sie opala to juz ch*j z tym ze za duzo i wyglada to paskudnie i to z estetyka nic nie ma wspolnego i jeszcze ta rozowa szminka...nie no, masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalallaalallalala
co one maja z tymi ryjami?pokrzywione.. I te oczy. A moze one zeza maja albo inny oczoplas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataB-jow
no stanowczo za duzo obrobek w photoshopie hehe i patrzcie..tez poznianianka ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexxxa
najgorsze są te pseudoerotyczne zdjęcia. Czy one nie widzą, że wyglądają jak tanie dziwki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe nie, najlepsze zdjęcia są te z wycelowaniem na biust :D Nalezy lekko się pochylić, założyć bluzeczke na ramiączkach lub sam biustonosz. I psstryk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×