Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zniesmaczona na fotke pl

pseudoartystyczne zdjecia na FOTKA.PL

Polecane posty

Gość futerkowa gustu nie ma
ale na jednym zdjeciu podobn ajest do cieleckiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAKE LOVE NOT WAR
Wiecie co dziewczyny....moze one i sie facetom podobaja, ale KAZDY facet widzi w nich tylko panienke na jedna lub dwie noce.....jednym słowem... "mięso do rżnięcia" (tak kiedys powiedział pewien raper o panienkach z teledysków) ŻADEN NORMALNY facet nie chciałby z ta byc, bo nie miałby o czym rozmawiac z taka drewniana pusta lalunia... a poza tym, czy którys odwazyłby sie z taka pokazac na ulicy? nie.. bo byloby mu wstyd... ale to juz jest męskie myslenie...my kobiety nigdy tego nie zrozumiemy...ale moze to nawet i lepiej naturalne, piekne Polki rządzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość futerkowa gustu nie ma
mi sie badzo podoba ta: jest urocza http://www.fotka.pl/profil/IzUuUcHa17/ reszta ujdzie od biedy to parwda nie wsyzstkie ladne, ale oryginalne sa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeemmmm
a czemu tak sie wysmiewacie z tych zdjec ,sami brzydcy jestescie i ie owazylibyscie sie pokazac swojej foty o mam pomysl bedziemy siebie na wzajem oceniac jaki kto pasztet co?no do dziela:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi o pokazywanie swoich zdjec i o to czy ktos sie wstydzi tylko o to ze te dziewczyny robia z siebie tanie dziwki pokazuja cycki tylki i mysla ze sa najlepsze :o zalosne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj_tyle_pikna
do blemmmmmmmmmmmmm :moim skromnym zdaniem osoby ktore sa normalne nie musza umieszczac udziwnianych pseudoartystycznych zdjec na fotce zeby sie dowartosciowywac .A moga to byc osoby piekne albo i te troszeczke mniej,a Ty schodzisz z tematu topiku.dziekuje za uwage :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAKE LOVE NOT WAR
wiec prosze bardzo....pytanie do Panów..czy chcieliby miec takie plastikowe dziewczyny na dłuższa mete????(nie mówiac juz, ze na całe zycie)??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAKE LOVE NOT WAR
no Panownie, nie wypowiecie się?? moze pan Mistrz ciĘtej riposty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten blog z 1 strony dodałam do ulubionych i macie na sumieniu 3 nowe zmarszczki od smiechu na mojej twarzy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do plastikowej lalki mozna zapałać tylko plastikowym uczuciem:) nie przypominam sobie aby cokolwiekz plastiku zauroczyło mnie na dłużej niż 10 sekund:) No może z wyjątkiem pierwszych klocków lego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAKE LOVE NOT WAR
no i taka odpowiedz mi sie podoba...Mistrzu...nigdy mnie nie zawiodłes swoimi wypowiedziami ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuboj
o sorrry!!!!.....Już mają! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×