Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Psycholog dziecięcy ze Szczecina

Polecane posty

Gość gość

Witam. W ostatnim czasie totalnie nie mogę sobie poradzić z córką ( 12 lat). Przechodzi okres buntu, totalnie zaniedbała się w nauce i zupełnie się nie słucha. Martwię się,ze wpadła w nieodpowiednie środowisko. Czy możecie mi polecić dobrego specjalistę od terapii z dziećmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nostka78
Myślę,ze w takim przypadku warto byłoby jednak zgłosić się do specjalisty. Prawdopodobnie jest tak jak właśnie podejrzewasz. Twoja córka jest już w wieku, w którym bardzo ważne jest dla niej koleżeństwo. Rówieśnicy zaczynają odgrywać w jej życiu bardzo ważną rolę. Przechodzi pewnie okres buntu. Miałam ten sam problem z synek, który w wieku 13 lat pod wpływek kolegów zaczął palić papierosy. Powiedziałam stop. Sama jestem ze Szczecina i wybrałam się z nim do psychologa tutaj: http://gabinetpsychoterapiiszczecin.pl/dla-dzieci-i-mlodziezy/ - miejsce polecone mi przez znajomą. I jestem bardzo zadowolona. Pani psycholog złapała z synem bardzo dobry kontakt i dzięki temu mogliśmy opanować problemy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczlala
Co to znaczy "się nie słucha"? Dziecko to nie jest podwładny, żeby wykonywać rozkazy. To jest samodzielny człowiek, który słucha siebie, a obowiązkiem rodziców jest takie wychowanie dziecka, żeby to "siebie" było rozsądne i wartościowe moralnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja obeszłam w szczecinie wielu psychiatrów i psychologów. Mam problemy wychowawcze z córką a dodatkowo łapała mnie z tego wszystkiego depresja. Naprawde było cieżko :( Spośród psychologów na których natrafiłam moge polecić 2 osoby - pani dr Aleksandra Karmazyn ma świetne podejście do dzieci i zwróciła uwage na rzeczy które mi umykały, naprawde pomocny lekarz. A drugi dr Mączyński - psychiatra, tez dobry lekarz, konkretny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cammi89

Ja ze swojej strony mogę polecić Carpe Diem carpediem.szczecin.pl bardzo dobra poradnia. Moje dziecko właśnie tak chodziło na zajęcia, korzystaliśmy również z pomocy logopedy i to dało naprawdę bardzo dobre efekty. Miła obsługa, dobrzy specjaliści, miejsce, gdzie można znaleźć fachową pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Miałam podobny problem z synem. Dodatkowym problemem był mój rozwod. Mogę pani polecić zaufanego psychologa panią Martę, która przyjmuje na Ściegiennego. www.psychologdladzieckaszczecin.pl

Ma też swoją stronę na Facebooku "psycholog dziecięcy".

Pomogła nam małymi krokami wyjść z problemów. Nauczyliśmy się rozmawiać z synem. Zawsze była dla nas dostępna, nie było problemu żeby po godzinach przyjść do niej w chwili kryzysu czy po interwencji policji, bo i do takich sytuacji niestety dochodziło. 

Jeśli szukasz fachowego i konkretnego wsparcia, to tylko ta psycholog. Nigdy się nie zawiodłam.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktorr

Ja z własnego doświadczenia mogę polecić CTPB przy ul Kaszubskiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fortepian

Wciśnij do oka życia, od tego momentu masz 6 tygodni na zmianę decyzji. Po 5 tygodniach i 6 dniach odbierasz dziecko. 

Tak można przeczekać ten okres:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×