Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pyta nie bładzi

pyatnie do dziewczym swiezo po cesarce

Polecane posty

Gość pyta nie bładzi

jestem 2 tyg po cieciu nad samą blizną mam zgrubienie wisi mi jeszcze troszke brzuszka i on jest twardy czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viki24 .
Po pierwsze Haj Szkól muzikal 1 Po drugie Haj szkól muzikal 2 Po trzecie Haj szkól muzikal 3 : senjor jirr . Ja zrobiłam odwrotnie i chyba mam przejebane :/ --------------- Bleh brzuch ci wisi ?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyta nie bładzi
jek ci powiem ze jestes poj**** to sie obraziesz? nie tylko sie bedziesz hihotac na swoim krzesłku ze ktos raczył odpisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reklamowa panienka
nie miałam cesarki ale ostatnio był taki topik i to zgrubienie to normalna sprawa tak przynajmniej laski pisały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem co prawda 2 lata po cesarce,ale tez mialam takie zgrubienie i to dosc dlugo,potem wszystko sie ladnie zagoilo.Ponad rok po cesarce mialam zdretwiale miejsce naciecia,mysle.ze jednak dla spokoju powinnas pokazac sie lakarzowi.po co sie martwic nie potrzebnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam cesarkę 6 tygodni temu przez miesiąc może być rana twarda może boleć i sączyć się woda I z tego co wiem to wszystko jest normalnie dbaj o siebie i jak najwięcej noś ranę odkrytą żeby ci się skóra w tym miejscu nie pociła Wszystko Bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×