Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pytanie do facetów: dlaczego znikacie bez słowa?

Polecane posty

Gość gość

Mam pytanie, dotyczy mnie, ale nie tylko. Jest coś czego nie rozumiem. Wszystko układa się niby dobrze- a tu nagle bez słowa facet znika, albo zrywa przez sms, e-maila, albo nawet o tym nie informuje (koleżanka dowiedziała się od znajomych-on był w tym czasie za granicą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znalazl inna d**e do ******** i to dlatego jaka glupia jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chamek jesteś Ja się nie pytam dlaczego odchodzicie, tylko dlaczego w taki sposób- czy to problem powiedzieć drugiej stronie, że to koniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falcon fighter
a ile Ty masz lat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dolaczam do tematu. nawet jak znalazl nowa doope to niech przynajmniej powie ze to koniec czy cos podobnego. tez mialam podobna sytuacje; facet troche jeszcze ze mna popisal i zniknal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie nie chodzi o to, że zrywacie....tylko, że nie zrywacie, tylko odwalacie taki numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o boze autorko, to naprawde bardzo proste: bo tak jest im łatwiej i wygodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klasyka niestety, chyba każda z nas chociaż raz w życiu trafiła na takiego znikającego doopka :O Nie wiem, czemu tak robią, ale to dotyczy kolesi z określonym charakterem: niedojrzałych, tchórzliwych, wygodnych, niezdecydowanych. Czasami znikają bez słowa, bo po prostu lubią mieć taką otwartą furtkę u dziewczyny i w razie czego sobie do niej wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falcon fighter
ponawiam pytanie o wiek.... zastanawiam się ile masz lat skoro poznawani przez ciebie faceci zachowują się jak niepełnosprytni smarkacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 24 i u mnie to sie dzialo baaaardzo czesto, praktycznie zawsze. Teraz nie rozmyslam o tym, nie sa tego warci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 38 i z moim byłym do chwili obecnej jestem w kontakcie, ale wirtualne znajomości właśnie tak się kończą. Gdyby mnie koleżanki nie informowały o swoich przejściach-pewnie wzięłabym to do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falcon fighter
ja szczerze nigdy żadnej kobiety w taki sposób nie potraktowałem.... jedyne wytłumaczenie to ,że albo kobieta jest męcząca i gościu "ucieka" albo po prostu jest "d****aszem" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jeśli kobieta jest męcząca, to chyba trzeba jej powiedzeć, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiek tu nie ma znaczenia,ja jestem 40+ ,a moj znikajacy facet 50+. Wydawal sie b dojrzalym ,madrym facetem. Tylko to nagle znikanie i po czasie pojawianie sie. Tez mam zagadke na stare lata. I sam kupe lat strasznie o mnie zabiegal i prosi. A wrecz blagal o nr tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie coś z głowami, myślicie że jakby facet powiedział wam w oczy że znalazł inną, że ją woli, albo do was się zraził już całkowicie, że uważa was za kompletną beznadzieję, to by coś zmieniło, czułybyście się lepiej, dowartościowane? :D ...wierzcie że po takim kulturalnym i dojrzałym zachowaniu z jego strony, zrobiłybyście kupę na stojąco, następnie jeżeli byście się nie pocięły brzytwą dziadka, to zakładały tutaj tematy o spaleniu gnoja w kwasie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci nie znikają bez słowa. Gówniarze, szczyle, niedorostki, młokosy znikają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...mi każdy w oczy powiedział żebym się od/pier/do/li/ła, to byli prawdziwi faceci a nie młokosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha wpis powyżej setnie mnie ubawił pomimo, że znajduję się poniekąd w podobnej sytuacji. Prawda to co autor/ka napisał/a :D Tylko wyobrażenie sobie gnoja taplającego się w kwasie i znikającego powoli z powierzchni chyba poprawiało by humor bardziej niż myśli o takim cichym w tył zwrot i naplucie w oczy, nieprawdaż? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci nie znikają bez słowa. Gówniarze, szczyle, niedorostki, młokosy znikają. xxxxxxxxxxt To 40 -50 latkowie to też szczyle. Tchórzliwi jesteście.I tyle. Choć w zasadzie nie wiem co lepsze - zniknięcie czy "nie jestem ciebie wart", "zostańmy przyjaciółmi" "zasługujesz na kogoś lepszego" "nie ma między nami chemii"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterdziecha tylko potwierdza że jesteście niekonsekwentne, nielogiczne, że to dojrzałe zachowanie faceta niczego by nie zmieniło, a nawet byłoby gorzej, bo jeżeli ściemy o wartej lepszego są nie do zniesienia, to co by było gdyby facet powiedził wam w oczy że uważa was za padlinę... Czyli mam rację, cieszcie się a nie jęczcie że faceci wam tego oszczędzają, że nie widzą sensu mówienia wam przykrych rzeczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli uważasz za dojrzałe u faceta powiedzenie, swoją ex zę jest padliną to gratulację. A może zamiast wychodzić na głupiego gnojka czy tchórza , kanalię ewentualnie wystarczyłoby kupić kwiaty i powiedzieć przepraszam, nie mogę z tobą być.Bez podawania dlaczego? PRZEPRASZAM - tego słowa oczekuje większość kobiet.i odrobiny klasy i odwagi. Ale wy wolicie uciekać , ukrywać się jak szczeniaki, obrażać, albo walić żałosne teksty.I nie nas obrażacie tak na prawdę tylko siebie. Pokazujecie swoją żałosność, nieodpowiedzialność i szczeniactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co lubią mieć taką otwartą furtkę u dziewczyny i w razie czego sobie do niej wrócić. ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro odszedl to po co chce pozniej wrocic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×