Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krysia183972

RAK

Polecane posty

Gość krysia183972

Dzień dobry, mój tata na lewej nerce ma 6cm guza T2b/3a N2 M0. Został zakwalifikowany do operacji, jednak nie udała się ona, lekarze powiedzieli ze gdy go otworzyli okazało się że ma nacieki , i coś z węzłami chłonnymi, co uniemożliwiło im usunięcie nerki. Teraz leży w szpitalu po tej operacji, lekarze powiedzieli ze jak wydobrzeje będzie miał embolizacje, ale ona przecież nie usuwa guza. Co teraz będzie?? jakie są rokowania ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo wspolczuje i zycze twojemu tacie duzo zdrowia i wewnetrznej sily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele osób na kafeterii stosuje różne kuracje przeciwnowotworowe - ale raczej profilaktycznie. Choć podobno działają one także w przypadku raka. Musiałabyś poczytać o kuracji Gersona, diecie dr Budwig, sodzie oczyszczonej, witaminie C w dużych dawkach, witaminie B17... Zresztą myślę, że już musiałaś na coś "trafić"... internet jest tego pełen, a Twój post już się wcześniej ukazywał... Żadna z wymienionych przeze mnie terapii nie jest agresywna, niszcząca... wręcz przeciwnie... to raczej metody bardzo gruntownego "oczyszczenia" organizmu, nie tylko z toksyn, ale też z grzybów, pasożytów... Wówczas organizm jest w stanie sam "zawalczyć"... Szczególnie wtedy, gdy nic innego nie bardzo można zrobić... Ale kuracje te są bardzo wymagające. Wymagają np. całkowitej zmiany w diecie (bezcukrowa, bez zbóż, bez soli, bez mięsa, bez nabiału, bez tłuszczów, głównie warzywa plus kilka innych rzeczy - różne wersje i kombinacje, generalnie dość restrykcyjne...). Musisz poczytać. Życzę powodzenia i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×