Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Refluks

Polecane posty

Gość gość

Witam,w tym roku marzec/kwiecień tu na forum czytałem bardzo ciekawy temat o refluksie było już bardzo duzo stron 200? niepamiętam. Była długa dyskusja czy iść na operacje czy nie itp,było o lekach min emanera ludzie pisali jakie ilości biorą a najbardziej zapamiętałem takiego gościa(nie pamiętam nicku)który pisał że jest po operacji ale mu nie pomogło miał jechać do jakiegoś pprofesora na konsultacjeitp i miał bodajże 7 gastroskopii . Bardzo ciekawy temat.Może ktoś kojarzy i mi pomoże bo nie mogę znalesć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annainna
I niestety nie znajdziesz,Jakiś dowcipniś usunął to forum.Było przez ładnych parę lat. Ciekawie swoje zmagania opisywał ''Bartolo'' na samym początku forum. W końcowej fazie pojawił się ''Wojtek38'' i o niego ci chodzi. On miał duże problemy z żołądkiem,refluksem i zgagą. Też chętnie czytałam to forum,czasami coś napisałam i szkoda,że ktoś to zlikwidował. Możesz założyc własny wątek jeżeli interesuje cię problem ''refluksowy'',może odezwą się ludzie z poprzedniego wątku. Opisz swoje problemy i poproś osoby z interesującego cię wątku,by się odezwały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×