Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

rocznik 2009 ile ważą i mierzą wasze dzieci

Polecane posty

Gość gość

Pytam z ciekawości, bo moja corka od zawsze jest poza siatką centylową. Duża z niej dziewczynka. A jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córka 110 cm, 21 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaszka moja jest o rok mlodsza a ma taka wage i wzrost jak twoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfgdf
A moja jest w siatce centylowej. Po co ci taki temat? Nie wystarczy zobaczyć że rówieśnicy się różnią? I od razu pytasz o cały rok, to kompletnie bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
syn 115cm 19kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
syn z lipca 2009, 110 cm, 19 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
syn ma 119 cm i 25 kg - jest naprawdę wysoki i gruby kościec ma - z lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
córka z lutego: ok. 116cm, waga 19.5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duże macie dzieci, mój syn z 2009, ma 110 cm i jest jednym z najwiekszych w grupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja z sierpnia 2009 ma 117,5 cm i 25 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaSobieMama2
Corka z marca 2009 : 104 cm i 16kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 kilo wazy 4 latka?????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja 6-latka ma 120 cm wzrostu i waży 22 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam dziecko, które mając 2 latka ważyło 22 kg, w przedszkolu ok 40-50.. Teraz (5 klasa) ponad 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panikujecie trochę. Do tych co się dziwią, że 4 latka może tyle ważyć. No może bo są różne dzieci. Moja chrzesnica w tym wieku ważyła podobnie. To samo ze wzrostem. Nie wspominając o rozmiarze buta 31/32 Od zawsze była dużą dziewczynką. Jej rodzice wysocy tak samo reszta rodziny. Ona nie była nigdy jakaś tłusta. Ale też nie była chudzielcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
syn z listopada, niecałe 15 kg i 99cm niski, szczuply, a je za dwoch :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matko boska, to moj jest z 2008 roku, ma 115 cm i wazy 18 kg, ladnie macie spasione dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
corka 19 marzec 2009 rok. waga 16kg, wzrost 112 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn z grudnia 2009, 120 cm i 18 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
103cm i 15kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
no moja tez jest duza i ma grube kosci,lipiec 2009.ale nie to ze jest spasiona-diete trzymam,codziennie 3 godziny biegania na dworze,na kolacje jogurt albo jabłko,nie pozniej niz o 18. a i tak jest duza-to taka budowa,taka uroda i nic nie poradzisz. takze nie lamentuj od razu ze spasione jak całej prawdy nie znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wifi Gdańsk a jaka duża jest twoja córka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
teraz nie wiem ale duża. ale tatuś bokser wagi cieżkiej takze pewnie po nim odziedziczyła swoją urodę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wifigdansk, tak sobie tłumacz,masz spaslaka i tyle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby powiedzieć, że dziecko jest spaślakiem, trzeba je zobaczyć, a nie dowalać, ale też nie warto zapominać, że osoby szydzące i dowalające na pomarańczowo myślą, że są takie hej do przodu. Używajcie sobie, guzik wam do tego, to lekarze pediatrzy określają, czy dziecko należy odchudzać, czy nie. Mój syn ma prawie 5 lat, jest z początku roku, mierzy prawie 120 cm, buta nosi rozmiar 33, jest dużym chłopakiem, większym od reszty grupy w przedszkolu, gdzie niektóre to takie mikrusy, że strach dotknąć. Ale obserwując rodziców, ciężko się dziwić, zwykle ci drobniejsi i niscy mają takie właśnie mikruski, ci wyżsi mają większe dzieci, wyższe , jedne mniej, drugie bardziej zbudowane. My z mężem jesteśmy wysocy, rodzina z jednej i drugiej strony to ludzie w większości wysocy, nie chudzi, ale szczupli. Nie wiem więc po kim moje dzieci miały by być małe, chude i chodzić z kamieniami w kieszeniach, żeby ich wiatr nie przewracał. Silniejszym zresztą w życiu łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
122cm, 29kg - luty 2009. Zawsze byl duzo wiekszy od rowiesnikow, maz jest wysoki i barczysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale ci , co mają 6 latki wyglądające jak 4 latki będą mówić, że to ok, że karmią dzieci sałatą i pomidorami i są szczuplusie:p bo są i tacy pomyleńcy, żal mi niektórych dzieci, jak słyszę co rodzice odwalają. Mamy znajomych, którzy mają córkę 7 letnią (w lutym już 8). Wygląda słabowato. Ale jak ma wyglądać? Pójdą gdzieś w gościnę, czy to imieniny, czy święta, to jej obrzydzają to, co normalnie dziecko mogłoby jeść. Znajoma opowiadała, że nie pozwalają małej jeść gulaszu wołowego, mówiąc, że to niedobre i będzie rzygać, a dziecko będąc kiedyś u ciotki poprosiło samo i jadło aż jej się uszy trzęsły i jakoś nie rzygała. To samo z jakimiś kotletami, surówkami (!!!), bo np. jest tam cebulka. Obrzydzają dość sporo dziecku, ale nie żałują słodyczy. I co z tego, że młoda jest chuda??? Jest nieprawidłowo odżywiana i jej chudość akurat jest oznaką nieodpowiedniej diety. Co ciekawe, mamusia lubi zjeść dobrze, słodyczy sobie nie odmawia także i dupsko rośnie aż miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten moj powyzej to chodzi juz no szkoly (mieszkamy za granica) i tutaj jakos ogolnie te dzieci sa male wiec jest duzy i jak kogos przytuli to tylko kosci trzeszcza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×