Odpowiedz na ten temat

rozjasniane koncowki wlosow, fajne?

• karinaKRK 2011.05.25 [09:55]
    hej! wczoraj bylam u fryzjerki i zrobilam sobie takie rozjasniane wlosy, tzn koncowki. wlosy mam do pasa, wiec jakies 10 cm sa jasne a potem przechodza do ciemnych. chcialam zapytac co sadzicie o takich wlosach?usmiech.gif mnie sie w sumie podobaja, ale wiadomo ze wyglada sie inaczej i bardziej ekstrawagancko.
    daje link do takich przykladowych wlosow:
    http://forum.szafa.pl/47/3360679/rozjasnione- koncowki.html
  • inkkkkkkkkkkka 2011.05.25 [09:59]
    nie!!!!!fajnie to wygląda jak wyjdziesz od fryzjera dobrego potem koszmar.Pamietaj ze widzisz na necie osoby którym włosy szykuje stale fryzjer!!!!!
  • inkkkkkkkkkkka 2011.05.25 [09:59]
    ja też mam włosy do pasa,dlatego naprawdę uwazaj.
  • karinaKRK 2011.05.25 [10:00]
    no ja bylam u fryzjera i zrobila mi fajnie, przynajmniej tak mi sie wydaje;p mam wlosy do pasa wiec robie np fale i wygladaja jak gwiazd na zdjeciu
  • inkkkkkkkkkkka 2011.05.25 [10:01]
    miałam rozjasniane końcówki,nie dość że dodatkowo sie przesuszyły to wyglądało to po kilku dniach jak gigantyczne odrosty,poza tym włsoy zdrowe zaczeły wyglądac niechlujnie.
  • cdfdfdsfdf 2011.05.25 [10:01]
    dlaczego nie? moze autorka ma ladne wlosy i ladnie je uklada?
    nie kazdy ma takie kudły jak ty, dluge wlosy urody nie dodaja ale gdy czyms sie wyrozniaja to czemu nie
  • Ponieważ ciemne włosy jaśnieją 2011.05.25 [10:02]
    na końcach i rudzieją gdy się niszczą i rozdwajają, zawsze jak widzę takie włosy, pierwsza myśl, jaka mi przychodzi do głowy, że są zaniedbane, przesuszone i w okropnym stanie.
    Na Werze też tak wyglądają...
  • inkkkkkkkkkkka 2011.05.25 [10:02]
    a tak swoją droga czym pielęgnujęcie włosy?usmiech.gif i ewentualnie jakimi farbami ,szamponami zmieniacie koloryusmiech.gif chodzi o firmęusmiech.gif
  • karinaKRK 2011.05.25 [10:04]
    no wiem ze sie niszcza od rozjasniacza, pierwszy raz w zyciu wczoraj go uzylam, moze od jednego razu nic sie z nimi nie stanie..mam taka nadziejeusmiech.gif w sumie to opinie sa podzielone tak?
  • ...........oj............ 2011.05.25 [10:07]
    też mialam kiedyś włosy do pasa i takie jasne końcówki ale wstyd się przyznać-naturalne. Zrobiły się takie jasne bo były mega wysuszone i tak zniszczone że same się sypały. Dlatego nie rozumiem jak można wydawać kupe kasy żeby zrobić sobie fryzure która wygląda jakby się miało mega zaniedbane włosy.
  • inkkkkkkkkkkka 2011.05.25 [10:08]
    ja kilka razy byłam u fryzjerów.Ze 3 razy w niby doskonałych salonach przesuszyli mi włosy,potem miałm dziwne ekstrawagancje ,cieniowania itd .Natomiast 2 razy byłam u wizażysty który teraz siedzi ponoć gdzies za granicą i stylizuje i obcina modelki,super facet.Powiedział mi ze jak ma sie tak piękne długie włosy to poprostu trzeba o nie dbać w sensie utrzymania ich zdrowia i nie opowinno sie kombinowac ze szczególnym obcienaniem i ekstrawaganckimi pasemkami itd bo takie eksperymenty stosuje się na cienkich brzydkich włos\ach aby jkakoś wygladały poprostu.
  • Ponieważ ciemne włosy jaśnieją 2011.05.25 [10:09]
    O widzę że ktoś ma identyczne przemyślenia oczko.gif
    Mi się podobają jedynie końcówki włosów farbowane na czerwono, ale równo. Jednak nie zrobiłabym tego swoim kudełkom, bo musiałabym rozjaśnic, a szkoda
  • ...........oj............ 2011.05.25 [10:09]
    Karina a jak zamierzasz dalej pielęgnować swoje włosy? Tzn co potem zrobisz? Obetniesz zniszczone koncowki? bedziesz co miesiac chodzic na zrobienie "odrostów" (o ile tak to można nazwać w tym przypadku) czy wrócisz do jednego koloru?
  • ...........oj............ 2011.05.25 [10:11]
    Ponieważ ciemne włosy jaśnieją oczko.giflapka.gif
  • karinaKRK 2011.05.25 [10:17]
    sluchajcie, to nie tak ze chce regularnie farbowac te koncowki. aktualnie mam swoje bardzo ciemny braz i wyszly mi karmelowe ciemne koncowki potem nizej przechodzace do miodowego. nie bede z nimi robic nic szczegolneo bo niby co? zapuszczam dalej i bede podcinac az w koncu znikna rozjasniane i tyleusmiech.gif

bardzo chcialam w sobie jakiejs zmainy bo od lat mialam ciagle te same dlugie, proste wlosy...
  • karinaKRK 2011.05.25 [10:21]
    poza tym wiecie, trzymalam ten rozjasniac na wlosach kilka minut, a ile babeczek regularnie od lat tleni swoje wlosy? i jakos zyja i nic im nie jest. nie wydaje mi sie bym zrujnowala tym jednym zabiegiem wlosy. wygladaja teraz naprawde ciekawie, bo sa geste, dlugie i pofalowane, spielam je w kucyk z boku twarzy, super sausmiech.gif moze uda mi sie wrzucic zdjecie czekajcie;p
  • karinaKRK 2011.05.25 [10:29]
    zdjecie nie moze mi sie wgrac cos:/ bede probowac jeszcze. zamierzam w ogole nakladac na koncowki regularnie jedwab i serumusmiech.gif chociaz wygladaja bardzo dobrze, wczoraj je jeszcze podcinalam i takusmiech.gif
  • biedronka_bez_ogonka_ 2011.05.25 [10:30]
    spoko efekt..

mi się podoba nawet usmiech.gif
    http://www.youtube.com/watch?v=cTVtvPEKLAU
  • Nataliaxoxo 2012.04.13 [22:14]
    KarinaKRK ! Mam pytanie! Czy po tm czasie jaki minął czyli rok, jestes z tego zadowolona? Nie bylo żadnych problemów? Bo ja chce takie zrobić i nie jestem pewna oczko.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...