Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nataliapomocy

rozwiązanie umowy zlecenie

Polecane posty

Gość nataliapomocy

witam, tydzień temu podpisałam umowę zlecenie w call center i chciałabym ją zerwać, nie ponosząc jakichkolwiek kar, praca okazała się straszna, ciągle boli mnie głowa, a do tego zaczęłam studia i nie mam czasu wyrabiac godzin, co robić? zleceniodawca nie chce mnie zwolnic, jaki moge podać powód zerwania umowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
umowa zlecenie to nie umowa o pracę, możesz sobie tym du/pe podeterzeć nie nie będziesz miała żadnych konsekwencji prawnych, nie masz nadzielonej pensji tylko prowizję, jeśli nie pracujesz = nie odstaniesz prowizji więc nie spinaj sie tam jakby to była jakaś umowa o pracę, zleceniodawca w wała was robi a wy studenciaki myslicie że to jakieś ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jak miałem umowę zlecenie to miałem napisane że okres wypowiedzenia wynosi chyba to było 8 dni dla każdej ze stron więc tydzień wcześniej dałem wypowiedzenie pracodawcy i tyle, zobacz czy Ty nie masz podobnego zapisu o okresie wypowiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliapomocy
czyli mogę napisać zwykle wypowiedzenie bez podawania ważnego powodu w trybie natychmiastowym? dziś mi powiedziano że mam 30 dni wypowiedzenia, a ja nie chce już tam spędzic ani minuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak masz na umowie napisane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedziano Ci żę masz 30 dni czy masz to napisane w umowie ? przeczytaj umowę Ja kiedyś pracowałem w call center i nie przyszedłem z dnia na dzień bez podawania przyczyny. Tylko mnie chciano przenieść z jednego projektu na inny. W pierwszym projekcie sobie nie radziłem i sami kazali mi nie przychodzić ale po kilku dniach chcieli żeby pracował w innym projekcie ale ja już nie poszedłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliapomocy
3 dni wypowiedzenia, a w przypadku rozwiazania w okresie 30 dni od dnia zawarcia zleceniobiorcy przysługuje zwrot kosztów szkolenia (nie ma kwoty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podpisujesz jakieś gófna cywilno-prawne i nie wiesz co robisz ? tylko sie w problemy pakujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliapomocy
dzięki za pocieszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to masz 3 dni ale jakbyś nie przyszła z dnia na dzień to i tak pewnie żadnych konsekwencji nie poniesiesz chyba żeby chcieli Ci obciąć pensję. Moim zdaniem daj wypowiedzenie i pochodź te 3 dni tylko pracuj bez stresu, jak będziesz olewała pracę to może sami Ci skrócą wypowiedzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliapomocy
ok, dzięki, w poniedziałek pójdę to może się dogadam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaciak
Proponuję zapoznać się z kwestiami prawnymi dotyczącymi umowy zlecenie: http://www.praca-bierun.pl/porady-dla-pracownikow/547/czym-jest-umowa-zlecenie Warto być przygotowanym do takiej rozmowy i pokazać pracodawcy, że znamy swoje prawa. Niestety, postępują oni często wbrew niemu, licząc, że pracownik nie będzie protestował, walczył o to, co mu się należy, etc. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×