Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sala Bankietowa Patrycja - Ciechocin k. Torunia proszę o opinie!

Polecane posty

Gość gość

Witam W przyszlym roku planuję wesele, jako lokal rozważam Salę Bankietową Patrycja w Ciechocinie. Będę bardzo wdzięczna za wasze opinie na temat tego miejsca gdyż nigdzie nie ma żadnych wypowiedzi o niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze się zastanów co zrobisz ,opinie są nieciekawe moja jest taka sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam ostatnio na weselu w tej o to sali i na kilku innych imprezach okolicznościowych.. i polecam, jest ładna, duża zadbana, jedzenia dużo, bo zastawione po brzegi stołów.A, że gdzieś krążą opinie na temat tej Sali to ktoś chce poprostu ZASZKODZIĆ !! . Sala Patrycja na rynku istnieje krótko i pomimo tego jest bardzo dobra... A to, że ktoś ma inne opinie, to też pewnie gdzieś coś od kogoś usłyszał, i rozsiewa ploty, jak to w dzisiejszych czasach zdaje się być modne.. Obsługa bardzo przyjemna, zastawa( talerzyki, sztućce) zmieniana często... Zadbana, czysta, zewnątrz sali też zadbane.. Ja jak najbardziej polecam tą salę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja planuję wesele w Agrokotlinie Toruńskiej:) Nie spotkałam w Toruniu sali z lepszymi opiniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam okazję być na weselu właśnie w tej sali bankietowej. Wszystko było jak najbardziej w porządku. Jedzenie przepyszne, dobrze doprawione, profesjonalna obsługa troszcząca się o gości. Sala klimatyzowana, pięknie wystrojona, nie mam żadnych zastrzeżeń, mogę tylko każdemu polecić salę bankietową Patrycja w Świętosławiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bardzo polecam Salę Bankietową Finezja, która kiedyś nazywała się Agrokotlina Toruńska! Moj brat miał tam wesele, naktórym miałam okazje być i powiem szczerze wrażenia - SUPER! Polecam wszystkim! Zostawiam linka do ich strony http://www.salabankietowatorun.pl/ , może komuś się przyda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sala bankietowa pod toruniem to tylko w rytkowce http://www.rytkowka.pl/ Klimatyzacja jest, ladnie wyglada i do tego jest super obsluga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnowioną salę bankietową Finezja i ja mogę polecić. Już jako agrokotlina dali się poznać jako bardzo solidna firma, teraz lokal zyskał nową młodość, byłam w tym roku na weselu w tym miejscu i było fantastycznie. Niebawem idę do Finezji na Andrzejki, liczę na to że będę się bawić dobrze jak zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aktualne opinie o wszytskich salach znajdziesz na http://www.gdziewesele.pl/Torun/ ja osobiście mogę polecić zarówno Finezję jak i Patrycję, bo w obu salach jest bardzo fajnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sobotę byłam gościem na weselu sala jest piekna obsługa wspaniała ,jedzenie przepyszne i bardzo dużo .Wspaniałe miejsce na tak ważna chwile w życiu jakim jest wesele.Pięknie i czysciutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vincent1221
Lepsze ośrodki koło Torunia znajdziesz na www.bankietyikonferencje.pl/ Przyzwoite ceny i wysoka renoma tych lokali. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja preferuję sale typu takie jak w restauracji http://zakatek-smaku.pl gdzie można spokojnie porozmawiać z każdym gościem co jest niemożliwe przy weselu na 300 osób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelacja! W tym roku mieliśmy tam swoje wesele, wszystko przerosło nasze oczekiwania, obsługa rewelacyjna, jedzenia bardzo dużo i wszystko bardzo smaczne. Wszystkim gorąco polecamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam wesele na tej sali w maju 2016r. Sama sala jest przepiękna, wystrój, jedzenia, obsługa i wszystko na bardzo wysokim poziomie. Jednak jedynym problemem jest sama właścicielka i jej zaborczość i nie uprzejmość. Na sam koniec wesela przyszła i z krzykiem wyrzuciła nas z sali. Ciężko było z nią cokolwiek uzgodnić, bardzo stanowczo stawała przy swoim. Bardzo rzadko/nigdy odpisuje na e-maile. Na dobitkę już, następnego dnia zamiast przyjść podziękować czy pogratulować wysłała kelnera świeżaka, który nic nie wiedział, i wręczył nam rachunek.... Bardzo źle wspominam spotkania z nią i mam nadzieje, że kiedyś zmieni swoje zachawanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoje wesele robiłam w sali bankietowej Jaskółka http://www.resgaz.com/. Bardzo piękna i gustowna sala. Właściciele bardzo mili a ceny są naprawdę bardzo dogodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim poszukującym ciekawego miejsca na swój wymarzony dzień polecam Zajazdu u Przemka. Znajdują się tam dwie eleganckie sale- Kryształowa i Brylantowa. Jedzenie jest zawsze przepyszne i różnorodne. Bardzo dużo miejsca dla gości przy stołach jak i na parkiecie. Na zewnątrz budynku jest również ładnie i przytulnie. Dużym udogodnieniem jest możliwość zarezerwowania noclegów na miejscu. Polecam wszystkim. salakrysztalowa.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×