Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pannamłoda88

SALA MIKOŁAJCZYK MAŁOGOSZCZ

Polecane posty

Proszę o opinie dot. sali MIkołjczyk, czy ktoś był tam na weselu płaconym od osoby? mam dylemt czy wynająć kucharki czy mieć spokój zapłacic od talerzyka, a opinie wokolice bardzo różnne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Weselny
Sala Mikołajczyk może się wydawać atrakcyjna ale tyko z wyglądu, akustyka jak w kościele (zespoły nie chcą tam grać), ciężko zrozumieć słowa śpiewane przez wokalistów, głowa boli po całonocnej zabawie. Na weselu na którym byłam zabrakło prądu, przez 3 godziny właściciel próbował odpalić przestarzały agregat prądotwórczy, udało mu się dopiero o 3.00 nad ranem. Współczuje parze młodej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaaa_87
A ja polecam wszystkim tą salę :) 26 lipca mieliśmy tam wesele - od talerzyka i jestem pod dużym wrażeniem. Sympatyczni, ugodowi i chętnie służący pomocą właściciele, miła obsługa, świetne kucharki, pyszne, urozmaicone menu i porcje nie do przejedzenia, piękna sala, komfortowe pokoje na górze. Lepszej sali nie mogliśmy wybrać. Jesli chodzi o akustykę nie odczuliśmy, że niosło się echo. Zabawa była świetna, zespół grał na żywo, dobrze rozstawili głośniki... :) Nie mogę powiedzieć złego słowa o tej sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś coś jeszcze o akustyce? sala mam już zarezerwowaną zastanawiam się tylko czy ubrać materiałami kopułkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka jest cena od talerzyka za samo wesele? ew z poprawinami? wie ktoś tak orientacyjnie i mniej więcej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamy weselezaplanowane na 2015 rok, płacimy 130 zł od osoby dzieci połowa tej kwoty. Poprawin nie robimy ale cena to 85zł od os dorosłej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaaa_87
Mieliśmy taką samą cenę w tym roku:) Warto też od nich wziąć wiejski stół:) więcej info na nikaaa_87@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nika87 a co z akustyką? ja sie zastanawiam aby "ubrać" kopułke materiałami ale mama co była na weselu w tej sali odradza mi tego, sama już nie wiem co robic :/ doradź proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaaa_87
Daj maila to prześlę Ci filmik z 1 tańca. Generalnie podczas wesela nikt nie zauważył , że jest kiepska akustyka. Mieliśmy głośniki porozstawiane dość sensownie. Zespół grał 100% na żywo i żadnego echa nie było. Też myśleliśmy o wypełnieniu kopuły, ale na szczęście ktoś mądry tu na forum napisał, że podniesiemy temperaturę na sali i tego nie zrobiliśmy. I tak było dość gorąco, pomimo klimy (nie wiem , może właściciel włączył ją dopiero przed samym naszym przyjazdem). Na nagraniach dopiero słychać takie jakby "drżenie dźwięku".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nika napisałam Ci kiedys wiadomość na FB. trafiła do folder ''inne'' a email cytrynka728@wp.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaka cena za hotel ? i co lepiej wybrac kucharki czy od talerzyka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaaa_87
Zalezy jaka ilość gości- jak 200 , to pewnie bardziej się opłaca wziąc kucharki, jak ok 100 to od talerzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xenka0
Nikaaa pisałyśmy kiedyś PW na wizażu o sali :) Mam jeszcze jedo pytanko, robiłaś coś z tłem za młodą parą? Zamawiałaś kwiaty gdzieś, czy może właściciele coś zaproponowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaaa_87
Polecam p. Katarzynę ze Skorkowa ( http://www.dekoracjepasja.pl/). Za bukiety na sali, bukiet dla mnie, świadkowej, butonierki, dekorację auta i kościoła zapłaciliśmy 1400 zł. Dekoracje przerosły moje oczekiwania :) Jeśli chodzi o tło za młodymi - zdjęliśmy te dziwne pomarańczowe zasłony i zrobiliśmy białe tło, a na nim zawiesiliśmy goździki. (Można zobaczyć u mnie na FB). Właściciele w cenie dają sztuczne bukiety, więc nie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest ktoś kto w 2015 roku robil wesele w tym miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam wolę bardziej kameralne miejsca takie jak na przykład http://zakatek-smaku.pl gdzie na weselu mogłam z każdym spokojnie porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×