Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

schody kręte czy proste

Polecane posty

Gość gość

mamy z mężem dylemat, mnie podobają się schody proste, jemu kręte, i nie możemy dojśc ładu, jakie zamówic do naszego nowego domu :) podpowiedzcie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proste! nie utrudniaj swojemu pijanemy facetowi wejscia po schodach kreconych! Juz proste sa wtedy wyzwaniem, nie mowiac o kreconych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe o tym nie pomyślałam :) od początku byłam za prostymi, ale się uparł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kręcone! dodadzą szyku i elegancji waszemu domowi ;) Możesz jeszcze pomyśleć nad jakimś ciekawym zdobieniem, albo ozdobną balustradą: http://firmament.com.pl/portfolio?id=7 galeria 1: kręte i ozdobione. Ja bym wybrała takie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proste. tylko proste. Weź pod uwagę, że czasem trzeba coś wnieść na piętro ;) a jak zrobisz to z kręconymi? to bardzo utrudnia sprawę. Zastanawiałam się długo jakie wybrać, ale ostatecznie z mężem wybraliśmy proste ;) i bardzo jesteśmy z tej decyzji zadowoleni ;) schody wykonywałam nam fima celmar ;) więc może skonsultuj się ze specjalistami, oni ci doradzą co w twojej sytuacji lepsze, ale ja osobiście twierdzę: proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my postawiliśmy na kręte schody na słupie z oferty firmy http://www.stalex-czaplinek.pl/ są odpowiednio wyprofilowane i myślę,że faktycznie dodają szyku naszemu wnętrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam kręte i teraz tego załuję.... bo tak jak to wcześniej ktoś napisal, nie da się wnieśc większych mebli po nich i trzeba wszystko rozkręcac, a inestety nie wszystko się da.... chociąż nasze kręcone schody sa piękne to nie są praktyczne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogliby ci zrobic kręte, ale takie szersze, po których jesteś w stanie wszystko wnieśc na górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybór już powinien zależeć od indywidualnych preferencji, ja przeglądałam ofertę http://schody.szczecin.pl/ i ostatecznie wybrałam proste, bo takie bardziej pasowały mi do mojego wnętrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryseko
Schody kręcone dużo lepiej wyglądają i zajmują mniej miejsca, a przynajmniej tak do nich podchodziłem kiedy decydowałem się na schody Prudlik. Ogólnie zakupy udane, bo na prawdę udało się znaleźć schody spełniające oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta prasik
Moim zdaniem kręte, chociaż to zależy do jakiego wnętrza - u nas takie wykończenie pasowało idealnie. Największy plus - jakość, zero śladów po wielu miesiącach użytkowania. A co do firmy Prudlik - mają piękne schody, nasi sąsiedzi mają je od nich - wiem bo pomagałem przy instalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdaq
Jaki budżet musimy posiadać, aby faktycznie móc kupić wysokie schody? Interesuje nas trwałe rozwiązanie, z porządnego drewna, najlepiej aby schody były kręte. Jakie to były koszty w waszym przypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baseniks
Porządne schody mogą kosztować nawet kilkadziesiąt tysięcy. Wszystko zależy od wymiarów, typu drewna i nie tylko. Generalnie lista kwestii, które mają tutaj znaczenie jest dosyć długa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gelosz
Zdecydowanie kręte - wyglądają dużo bardziej efektownie, chociaż to wszystko zależy od tego, jaki macie domek. Wszystko musi się pomieścić. Te schody, które pokazujecie od Prudlik, wyglądają genialnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kręte schody idealnie nadają się do małych pomieszczeń :) Ale na pewno będą wyglądać niesamowicie :) Proste schody są wygodniejsze. Więc przy wyborze schodów warto poradzić się ekspertów i przeglądać realizacje :) Wiele nietuzinkowych realizacji z kamienia, drewna, szkła czy betonu znajdziecie u nas www.kamex-schody.pl. Zapraszam do kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo wiele ciekawych pomysłów co do schodów możecie znaleźć na www.wroblewskidesign.pl. Jeżeli ani krete ani proste , to może cos w stylu nowoczesnym , czyli połaczenie Drewa stali i szkla. Wygladają niesamowicie bo sama mam takie i jestem z nich bardzo zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym wybrała kręcone :) Widziałam bardzo fajne w ofercie http://k-o.com.pl/. Na pewno bym się zdecydowała na coś oryginalnego, bo lubię właśnie taki design - oryginalny i nowoczesny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×