Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ściana wodna w mieszkaniu

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny co myślcie o ścinach wodnych? Takich jakie najczęściej można spotkać w biurach czy gabinetach lekarskich :) Myślicie że nadają się do przestrzeni domowej jako element dekoracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolega wykonywał taki wodospad domowy w salonie. Do tej pory widziałem takie elementy dekoracji jedynie w hotelach czy biurowcach ale muszę przyznać, że w przestrzeni domowej prezentuje się równie pięknie. Ma zainstalowane specjalne pochłaniacze wilgoci więc w pomieszczeniu wcale nie było jej czuć o dziwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a teraz pięciu spamerów wklei linki gdzie to kupić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że taki wodospad wygląda super w nowoczesnych wnętrzach. I niestety nie każdego na taką dekorację stać. Podejrzewam, że koszty są całkiem wysokie. Orientuje się ktoś w temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzy mi się taka ściana wodna w domu, ale to niestety koszt co najmniej kilku tysięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a teraz pięciu spamerów wklei linki gdzie to kupić x Dokładnie. Już się czai, pytając niby o koszt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ściany wodne bardzo fajnie wyglądają w nowoczesnych wnętrzach. Koszty takiego przedsięwzięcia do najmniejszych nie należą ale moim zdaniem jest to fajny pomysł :) Z tego co się orientuję firma beautyaqua wykonuje takie ściany wodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na uja takie coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ściana wodna to bardzo fajny element dekoracji a na dodatek dźwięk szemrzącej woda bardzo uspokaja :) Jednym się to podoba innym nie. Ja chciałabym mieć coś takiego u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna sprawa ale prędzej widziałabym taką ścianę wodną na zewnątrz lub w jakimś ekskluzywnym spa :p Ciężko mi wyobrazić sobie ją w mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak wolę tradycyjne ozdoby naścienne np. delikatne wzorzyste tapety ... Piękne wzory przeglądałam w salonie firmowym Flugger - zwłaszcza florystyczna kolekcja Botanic Garden przypadła mi do gustu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się bardzo podoba postawienie ściany wodnej jako ścianki działowej, efekt świetny http://www.beautyaqua.pl/sciany_wodne-2-sciana%202.JPG.html#galeria Moja koleżanka zrobiła u siebie coś takiego a ja jestem zachwycona pomysłem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×