Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Blackswan

seks a choroba męża

Polecane posty

Gość Blackswan

Jestesmy dość młodzi, mąż ma 30 lat, ja 26, mąż 2 lata temu miał wypadek, który spowodował częściowy niedowlad ręki i nogi. Zawsze miałam trochę większe ochotę na seks niż on, ale teraz praktycznie on nie ma jej wcale... a jeśli już to seks nie jest dla mnie satysfakcjonujący zupełnie... Kocham męża nad życie i nigdy go nie zostawię, ale bardzo mi to doskwiera... Wiem, seks nie jest najważniejszy, ale jestem młoda, mam potrzeby i nie wiem zupełnie co robić, jak nam obojgu pomóc. :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w jaki sposób jego niedowład wpłynął na wasz seks ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noga cie nie roocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 22.19 ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczeże porozmawiać o twoich potrzebach i może robić minetkę lub Ty na jezdzca itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak go kochasz i nie chcesz go opuszczac to znajdz kochanka co za problem? Co on mysli ze jak nie jest chetny to ktos inny tez nie bedzie? Ma niedowład reki czy k****a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż na pewno czuje się nieatrakcyjny przez swoją niepełnosprawność, po wypadku samochodowym długo jeździł na wózku, teraz porusza się samodzielnie, ale jego ograniczenia realnie utrudniają normalny seks. Ale sam też mówi, że po prostu nie ma ochoty, nawet nie zwraca uwagi na moją nagość. Rozmawiałam z nim o tym, próbowałam różnych rzeczy, uwodzenia, bielizna, gadżety z seks shopu, różne pozycje i nic. Posiadanie kochanka wydaje mi się złe, skrzywdzilabym tym męża tylko. Ale frustracja powoduje, że czasem o tym myślę, ale nie potrafilabym mu tego zrobic. Błędne koło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale gdyby w ciebie wszedł obcy dość duży kutas to by nabrał zainteresowań Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×