Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Seks z prezerwatywą podczas dni płodnych?

Polecane posty

Gość gość

ryzykujecie? jesli prezerwatywa nie pęknie to prawdopodobienstwo zajscia w ciaze jest bardzo male? A jesli nie skonczy we mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie peknie to jak masz zajsc?? myslisz troche??jak sie boisz to po co sie kochacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba po to też gumka jest aby w dni płodne? ja tylko tak ryzykuję, jedyna metoda anty zaakceptowana w moim domu w 100%. Jak coś będzie nie tak, żona pewnie osobiście uda się z reklamacją do producenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My nie dość że używamy tylko prezerwatyw, to jeszcze używamy ich w drugiej połowie ;), czyli powiedzmy po co najmniej 5 minutach, i przez kilka lat jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezerwatywa nie daje 100% gwarancji bezpieczeństwa. Producenci prezerwatyw o tym informują. Zawsze może się trafić jakaś felerna czy uszkodzona ale to raczej jest bardzo mało prawdopodobne. https://www.sexuarium.pl/randki.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy można zaryzykować i odpuścić sobie prezerwatywę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak w anusiaka jedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak prezerwatywa bo tabletki po latach rozwalą wątrobą ,a nawet rakiem się moze skończyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejrzewam, ze raka mozna dostac od bardziej "niewinnych" rzeczy niz tabletki anty... ale seks w dni plodne, z poprawnie zalozona prezerwatywa i poprawnie uzytkowana... :) w koncu no risk no fun... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze zabezpieczamy się tylko prezerwatywą i facet nie kończy w środku. Nigdy nic nie pękło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No...ja używałem prezerwatyw, no i okazało siè że mam uczulenie na lateks , aż sie odechciało seksu. Wiem że są nie lateksowe ale nie szukałem. Potem miałem kochankę ze spiralą to gum nie używałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spirala to po latach beztlenowce i chorujesz,tabletki szkodza tylko i wyłącznie gumaaa w dni płodne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×