Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka.jadna.ja

separacja w sadzie - jak to wyglada?

Polecane posty

Gość taka.jadna.ja

witam! mam takie pytanie do osob ktore przeszly formalna separacje niedlugo i mnie to czeka- separacja z winy meza ichcialabym sie zapytac jak taka sprawa wyglada w sadzie ? o co pyta sedzia-jakie zadaje pytania ? jak to w ogole wyglada od podszewki bede wdzieczna za kazda pomoc pozdrawiam! a i separacja bedzie w sadzie okregowym w Bydg, czy ktos wie jak dlugo trzeba czekac na termin rozprawy? ja wniosek zlozylam w styczniu i do dzis cisza :-o a wiem ze sad odebral moj list bo dostalam potwierdzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamapo separacji
Hej Temat znam bo przerabiałam niestety. Wiec w sądzie bedziesz miała dżo pytań beda one dotyczyć zwiazku od kad zaczeliscie sie spoykać ze soba jak było w trakcie małżeństwa, czy sypialiscie ze soba i kiedy był ostatni stosunek płciowy , czy macie innych partnerów czy są zdrady w małżeństwie i czy chcecie tej separacji czy niee. Pierwsza rozprawa jest pojednawcza sąd bedzie chciał Was namówić żeby sie nie rozchodzić. Jestem z innego woj. ale u mnie do 3 miesięcy przysłali termin rozprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamapo separacji
Dodam jeszcze że jesli są nieletnie dzieci czeka Was wizyta w ośrodku z dzieckiem są tam psycholodzy któży stwierdzą jak Wy z mężem jesteście ze sobą zżyci i do kogo dzieci bardziej lgną z kim wolą prebywać i czy jeśli sąd wyda separacje to czy dziecko nie bedzie psychicznie tego odczuwało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama obozowiczów
Nie ma już rozpraw pojednawczych. Pytania często krępujące zwłaszcza, że mówisz o swoim całym życiu całkowicie obcym ludziom. Jeżeli w związku są dzieci sąd także orzeka o alimentach. Na sprawę czekałam 3 mieś na śląsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama obozowiczów
Wizyta w ośrodku tylko w przypadku jeżeli rodzice nie potrafią sie w tej kwestii dogadać. Ja nie miałam takiej wizyty, a mam dwoje dzieci. Później przy rozwodzie też nie było takiej konieczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna jestes
w ciazy jestes z tego co piszesz na innym temacie a tu separacja moze warto teraz myslec o czyms innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka.jadna.ja
ja nie jestem w ciazy! mam 2ke dzieci 5 letniego syna i 2letnia corke separacja z winy meza-zdrady i dziecko z tego nieformalnego zwiazku no widze ze taka sperajacja jak rozwod normalnie-pytania o wszystko dziekuje za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka.jadna.ja
duzo bedzie do opowiadania czy musze miec ze soba dowody ? gdyby np maz zaczal sie wypierac ? to nie chodzi o to ze zdradzil mnie z ta kobieta z ktorama dziecko- zdradzal mnie rowniez i przed i po tej kobiecie niestety ja o wszystkim dowiedzialam sie 3 tyg temu nigdy nie sadzilam ze tak bliski czlowiek-mazpotrafi zrobic takie swinstwo, ktore trwa 2 lata i jeszcze ukryc tak dobrze to co za zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×