Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Myke

Sex analny kobiet po czterdziestce

Polecane posty

Gość Myke

Jestesmy malzenstwem od 26lat.sex analny uprawiamy 1-2 w miesiacu.Mojej zonie nie sprawia to zadnej przyjemnosci robi to tylko dla mnie (dobrowolnie) jak ja nieraz boli to ja odrazu koncze stosunek bo szanuje moja zone.Chcialbym sie dowiedziec jak wyglada to u was drogie panie.Prosilbym aby wypowiedzialy sie na ten temat przedewszystkim kobiety,bo wiem ze duzo meszczyzn wypowiada sie na ten temat podszywajac sie za kobiete piszac same glupoty i nie prawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo cie kocha ta twoja zona,ja nieraz upr.sex analny ale nie polecam,chyba ze mezczyzna ma malego penisa,wady;prosze jak mi sie chce do toalety to musze zaraz bo nie jestem w stanie utrzymac,mysle ze to po ostatnim moim kochasiu,kiedy prosilam zeby skonczyl ..niestety dojechal do swojego konca,przez kilka dni mialam bole,od tej pory skonczylam z nim a byl naprawde duzy,nieraz sie zastanawiam co facxeci widza w analu,a my jestesmy czasem takie glupie i sie zgadzamy,boimy sie ze jak my nie damy to da inna mialam wielu partnerow i normalny facet nigdy mnie nie prosil o nic takiego,uwazali ze to nie meskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladylitle
Jestem po 40,kilka razy probowalam,zero przyjemności i dyskomfort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mojej dziewczynie sex analny sprawia przyjemnosc. Wszystko zalezy od nastawienia oraz od odpowiedniego przygotowania. To wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dopiero po czterdziestce polubiłam te zabawy. Po prostu dopiero wtedy trafiłam na faceta potrafiącego odpowiednio mnie przygotować. W zasadzie tajemnica jest jedna - bez pośpiechu, podniecanie i rozluźnianie trzy razy (albo dziesięć razy) dłużej niż do normalnego seksu. Najpierw byłam nawet zła bo podniecenie było ogromne a on nie wchodził i nie wchodził. Dopiero po obłędnym rozmasowaniu, rozluźnieniu i dużym nawilżeniu zaczynał wprowadzać penisa z dużym nawilżeniem. Oczywiście z czasem i ja doszłam do wprawy i teraz realizujemy to szybciej, ale tozawsze zabawa specjalna, nie za częsta i starannie przygotowana. Tak tak, lewatywa obowiązkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wydaje sie wam to absurdalne?ta dziurka nie jest do seksu,tyle przygotowan;masowanie lewatywa,natura jest przeciwko,gdyby byla za sex analny nie sprawialby tyle bolu,nie mowiac o przygotowaniach,ludzie swiat oszalal ktos mial tu racje jeszcze troche i bedziemy sobie wkladac do dziurek z nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam szukam zadbanej pani po 30 na małe igraszki jestem łody lecz wiem że w seksie nie liczy się byle szybciej tylko byle rozkoszniej z checią spróbuje stanąc na wysokości zadania i zaspokoić starszą kobietę:) jeśłi myślicie że jestem młody i chce byle zaliczyć to się mylicie mi zależy głownie na rozkoszy kobiety:) która chętna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam seks analny nie sprawia przyjemności. To mit. TYLKO podwójna penetracja jest nieziemsko przyjemna. Podczas seksu analnego wsuń jej w pochwę naturalnych rozmiarów wibrator - najlepiej w prezerwatywie. Ona to pokocha ;) Mam 34 lata i kocham się tak z mężem 2 razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 39latek
Moja zonka lubi w pupcie. Wczoraj przywiazala mnie do lozka i najpierw popiescila a potem nawilzyla swoje kakaowe oczko i wybzykala sie sama, ja tylko lezalem. Już z sie pod tym względem poznaliśmy,ona musi chciec sama, ja sie na sile tam nie wpycham, to musi byc taki dzień ze mamy ochotę na nieco perwersji. Nawiasem mówiąc wydaje mi sie ze jestesmy trochę swirnieci na punkcie seksu. Christian Gray i Anastazja to przy nas cienkie bolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za glupi argument, ze dupka nie jest do sexu a usta sa? w usta to chetnie? tak?, bo to higieniczne w dupke juz higieniczne nie jest tak? wiec scislijmy, usta sa od mowienia picia i jedzenia, a nie od sexu! i zapmnijcie zeby facet was calowal tymi ustami do jedzenia i mowienia w wasze gniazdko sex tylko bo pozemu, bo tak zostal czlowke stworzony, zadnej inwencji, zadnych udziwnien! najlepjej jak zwierzeta, instynktownie, szybko raz dwa i tylko aby zrobic dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ręce składa się do modlitwy. I przygotowuje się posiłki . Więc rąk też nie używajmy! ;-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak lubisz to wsadz sobie palca w d**e i nie radz innym jak to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy robi to co lubi. Milość grecka byla znana juz w starożytności, a jak ktoś nie chce to tego nie robi ale to nie oznacza ze ma prawo krytykować albo obrażać ludzi którzy to lubia i robia. Czyzby zazdrość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chcę w usta 💤 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JESLI JUZ KTOS TO LUBI TO MUSI MIEC COS Z GEJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
milosc grecka hmmm posuwal jeden grecki pedal drugiego pedala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sobie i owszem wsadzam, zona tez mnie tam piesci uwielbia jak krzycze przy tym gdy dochodze wiec ja sobie dobrze robie i doradzam innym a ty idz lepiej do koscila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i... Pedal posuwal pedala.... No i?? Chciales cos dodać,cos uściślić,podzielić sie czymś czy tylko pierdanac chciales. Niech sie pedal wali pedala,niech sobie pakują w zadki jak im tak dobrze. Niech sobie kobiety jada na dwa bolce. Co mi do tego? Nic. Powodzenia im życzę. A tym wszystkim hejterom chooj w doope

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy zauwazyliscie, ale temat nie jest o pdealach ci ktorzy zawsze musza wtracic zdanie o pedalach maja chyba z tego powodu jakis kompleks, moze sa to osoby nieszczesliwe, bo sa homosiami a sie dusza w udawanych zwiazkach i dlatego tak zaciecie walcza ze wszystkim co im sie kojarzy z homosiami to tak jak alkoholik unika tematow o wodce, unika spotkan gdzie moze byc okazja do wypicia tak samo wy ukryci geje nenawidzicie wszystkiego co wam sie kojarzy z gejostwem a wodka, jak i sex analny jest dla normalnych ludzi, tyle ze i alkoholicy i ukryte homosie maja z tym problem :) normlani faceic i normalne kobiety nie maja z tym zadnego problemu i co? prawda w oczyu kole co? ukryci geje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wlasnie o to chodzi,popieram postawę poprzednika. Wrzućcie na luz. Mialem kobiete która dymalem w tylek częściej niż w c*pcie. Super bylo ale sie skonczylo. Lubila to a do 40stki brakowalo jej jeszcze 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzwoni Palikot do Biedronia , jestes moze w Kaliszu ,nie jestem na Grodzkiej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to musiala byc juz bardzo rozjechana skoro miala do 40-ki 20 lat i wolales w ta druga, lub z ciebie slaby zawodnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemo__C
sugeruje zbierac na sztyczny o***t za pare lat bedzie jak znalazl 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty zbieraj na proktologa i na zabiegi z tym zwiazane, bo bedziesz mial problem z hemoroidami przy swojej siedzacej pracy bo widac ze nie masz fantazji, nie masz polotu, wiec bedziesz siedzial wiekszosc zycia na tym swoim tylku ktory jest tylko do jednego i dlateog nabaisz sie na pewno w swoim czasie hemoroidow a ci co lubia w pupe nie maja problemu z hemoroidami maja lepsze ukrwienie, z racji ze robia lewatywy nic im tam nie zalega i paradoksalnie te osoby beda zdrowsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dodam ze faceci ktorych partnerki stymuluja im prostate tez beda zdrowsi mniejsze ryzyko zachorowan na prostate, bo w przypadku problemow z jakiegokolwiek sexu nici!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to z tego wniosek od nowego roku r.....my tylko w d...e bedziemy zdrowi i nie wazne kogo ,aby tylko tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątpię ,żeby dotarło...:-( Moja babcia mawiała "czego głupi nie rozumie to dla niego głupie"... To bardzo mądra kobieta była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sugerujesz ze babcia byla madrzejsza od Ciebie, bo napewno dzadkowi tam nie pozwalala wsadzic , mimo tego ze robili to pociemku i mogl sie pomylic hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta40
Ale jestescie smutni, no cóż. U mnie okolo 35 zaczelo sie cos zmieniać na lepsze. Sex byl ale gdyby nie bylo tez bym nie plakala. Przed 40 zaczelam wariować polubilam eksperymenty i chce jeszcze i jeszcze. Moj kochany misiek zaczal lykac niebieskie pigulki, bo na prawde lubie czuc sie pozadnie zerznieta,oczywiscie przez mojego misia. W pupę uwielbiam, oczywiscie musi być nawilżenie, podniecenie,ten dzien. Wszystkim zacofom pokazuje wlasnie środkowy palec, możecie sobie pomarzyć. Tylko ze z Wami jest tak ze chcielibyście ale sie wstydzicie, nie zal mi was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ile ten Twoj misiek ma lat ze potrzebuje juz niebieskich pigulek?moze zamiast pokazywac tego srodkowego palca to wloz go sobie w d...pe to ci troche ulzy, bo moze misiowi zabraklo pigulek hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×