Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Myke

Sex analny kobiet po czterdziestce

Polecane posty

Nic nie sugeruję.Stwierdzam fakt,że każdy ma prawo do własnego zdania i decydowania o sobie w każdej dziedzinie życia i należy to uszanować. Nie sztuka krytykować i obrażać będąc anonimowym. Najprościej nie wypowiadać się,jeśli temat zna się jedynie z teorii. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz calkowita racje nie mialem nic w d...ie ,bo jestem facetem,i nigdy tego niepragnalem tez pozdrawiam z drugiej polkoli.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta40
Do goscia 4:41, sam,sobie wloz jak chcesz, o mnie sie nie martw. Moj misiek jest super, i takich smarków jak ty to zmiata jednym ruchem.Nie wiesz o czym mówisz wiec lepiej nie odzywaj sie bo bucha Ci z paszczy jak z murzyńskiej chaty cieciu malinowy. Nigdy zadna sie przed Toba nie wypiela to nie wiesz smarku o czym mowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli jest taki mocny to po co mu te niebieski pigulki,chyba ze w gebie tak jak TY.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta40
Następny ciekawski. Jak nie wiesz po co są niebieskie piguleczki to poczytaj na necie. Ciekawa jestem jak będziesz mial prawie 50 na karku i jak Twoja kobieta będzie miala powyzszone libido. Ukamienujesz ja? Wyzwiesz od dziwek,moze rozklapioch? Szczeniaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz tylko w klimatach femdom. Czyli ja jego. Facet inaczej, bo ma tam prostatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do kobieta 40 zatracilas swoja kobiecosc,byc moze dlatego twoj partner potrzebuje niebieskiej pigulki,jestes wulgarna obrazasz,to ze tobie cos pasuje ok,ale po co to slownictwo jak z jakiejs meliny,ogarnij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha nie rozśmieszaj mnie. Ale doglebna analiza.... To teraz wszystko juz wiem. Daj namiary analityku moze po zdjeciu na maila naplodzisz cos jeszcze bardziej wartościowego i dowiem sie czegoś jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta40
To wyżej to ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja pisalam ,jestem kobieta,probowalam anala tylko ze mi nie pasuje,pomimo ze mialam orgazmy,widze ze spodziewalas sie kogos innego,rozczarowalam cie ,zdarza sie ,ale moze gdybys byla bardziej sublelna...... email po co?zreszta to nie moj poziom,jestem inna chyba sama zauwazylas,nie mi sie z toba wyzywac,musisz poszukac czegos na swoim poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myke
Zakladajac ten temat prosilem przedewszystkim o wypowiedz kobiet po czterdziestce na ten temat nie przypuszczalem wywola to taka burze.Chce przyznac KOBIETA40 ma racje ze znowu odzywaja sie ci ktorzy nie maja o seksie analnym zadnego pojecia albo zazdroszcza.Ja z mojej strony tylko jeszcze dodam, ze niech najpierw kazdy z tych krytykujacych osob przezyje ze swoja partnerka ponad 25 lat w szczesciu pod jednym dachem,potem niech sie wypowiedza na ten albo inny temat.Znam pare osob z takim stazem malrzenskim , ktorzy od lat nie maja wcale seksu,a tylo dlatego ze zaden z nich sie o to nie troszczy.A sex analny nie jest niczym nadzwyczajnym,tylko urozmajceniem lub dodatkiem.Kto lubi niech praktykuje a kto nie to nie.Pozdrawia wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja. Łaskapowiedziała że nie w duże .ale po trzech godzinach zmieniła zdanie .pierwszy paluszki a potem penisa :-) zabawna była na całego.byłoz***biscscie dla mnie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie gustuję w pchaniu mojego w to kakaowe oczko :( moja pani też nie. Kiedyś zawsze chciałem tego spróbować, ale nie koniecznie. Takie zabawy wymagają przygotowań i treningu. Parę lat temu chciałem spróbować na sobie jakie to odczucie i wkładałem coś tam. Muszę powiedzieć, że to średnia przyjemność. Podpowiedział bym jedynie kobietą co nie chcą tego rodzaju kontaktów by zaproponowało facetowi próbę na jego dziurce i jak mu się to będzie podobało to ... :) Mam pięć dych i nie łykam jeszcze niebieskich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko jedna 40-stka lubi w Kakałko :) Nie ma więcej kobiet. Ja na życzenie mogę, ale zawsze może przy tym zdarzyć się niespodzianka, jak ma się dużego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilwawa
Dlaczego faceci to lubią , bo pupa moje kochane jest ciasna i to daje nam dużo przyjemności . Przez całe życie praktycznie kobiety przecież niećwicza , ani fitnesu ani mięśni kegla , dlatego prubujemy w dziurkę żeby was niezdradzać z małolatkami z ciasnymi cipkami . Pomyślcie troche może w ten sposób , a nie ze to debile , wolisz męża jedna z drugą który cię kocha i niezdradza , zato który chce od czasu do czasu mieć ciasną dziurke . Czy woilisz meża który mówi że cie kocha a pieprzy wszystko co na drzewo nie ucieka . Zastanówcie się troche . P.S Penis faceta nawet i po 40 jest twardy i sztywny , a cipki , są ciasen jak urodziły np dzieci ???? . Myśłe że nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ma 55 i ma wiecznie twardego i chętnego na oby dwie dziurki. Daję mu co chce i nie szuka przygód lub coś w tym rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 42 lata
jako nastolatka dałam 2 razy w pupe, potem po ślubie przez 16 lat mąż mnie 5 razy tam bzykał , teraz dochodzi do tego coraz częściej nawet 2-3 razy w tygodniu czasami i zaczynam odczuwać przyjemność taką troche dziwną......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dorzucę swoje 3 grosze, nie jestem już młodzieniaszkiem mam 48 lat, moja obecna partnerka jest ciut starsza i ma 52 lata. Zanim ją poznałem nigdy nie próbowałem seksu analnego i szczerze mówiąc nie kręciło mnie to, uważałem seks analny za praktykę za przeproszeniem pedalską. U mnie sytuacja jest nietypowa, to kobieta wyszła z inicjatywą i sama zaproponowała tę formę aktywności seksualnej. Przyznałem się jej, że nigdy tego nie robiłem i że mam obawy, powiedziała że warto spróbować i że na pewno mi się spodoba. Muszę przyznać, że za pierwszym razem byłem spięty i czułem się jak prawiczek , facet w moim wieku który nigdy tego nie próbował :-). Krótko, na początku czułem się dziwnie, ale wynikało to raczej z tego ci siedzi w głowie, za drugim razem było już ok a za kolejnymi zaj....ście. Statystyk nie prowadzę, ale uprawiamy seks analny dość regularnie, zawsze to moja pani decyduję czy ma na to ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×