Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

sex małolaty z dziadkiem

Polecane posty

Gość gość

jakich miałyście najstarszych partnerów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 30-tkę, a mój miał 54 ale dał mi wszystko co do tej pory w życiu przeżyłam. On mógł prawie na okrągło. Jak mi go brakuje spotykamy się dyskretnie na wiadomo co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to napewno ,taki mężczyzna wie jak dogodzic 'marzę o takim' :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o to napewno ,taki wie jak dogodzic. ,marze o takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor to facet:)Ja jestem na tyle zdesperowana ze bym Ci dała za darmo nie wstydz sie jestesmy anonimowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nazwałaś pelnosorawnego mężczyznę dziadkiem? Czy on miał już wnuczęta? A może nie miał zębów i był łysy? Skoro wlazłaś mu do łóżka, więc dziadkiem nie był, ale ty byłaś dziwką. Potocznie przez dziadka rozumie się mężczyznę niedołężnego chodzącego o lasce i niezdolnego do kopulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_sam
On nie jest dziadkiem. Jest Mężczyzną przez wielkie M! Rycerzem. Księciem. Cudotwórcą. Ja wtedy miałam 21 lat a On 42. To co razem przeżyliśmy jednej tylko nocy, zapamiętam na całe życie. On się mną cieszył. Ucztował. Radował się tymi kilkoma godzinami. Bo to trwało kilka godzin. Prawie całą noc. Spełniał swoje skryte marzenie. To nie było prymitywne rżnięcie, choć to też jest fajne dla odmiany. To była harmonia doznań. Delektowaliśmy się własnymi odczuciami. Graliśmy na naszych zmysłach symfonię ku miłości i spełnieniu. Nie ścigaliśmy się ze sobą. Nie biliśmy żadnych bezsensownych rekordów. Nie liczyliśmy razów. Powoli i konsekwentnie kosztowaliśmy wszystkiego, co nam do głów przyszło. Jak przy suto zastawionym stole. Aby spróbować wszystkiego. Moja delikatność i świeżość zmieszała się z jego doświadczeniem i czułam, że jesteśmy jednym. Jak idealnie zestrojona piszczałka z kontrabasem. Doświadcznie na całe życie. Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak to nie było nic wspólnego z miłoscia,potem poszukał kolejnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 stów i problem rozwiązany. Facet miał 70 lat,a chciał młodej,jędrnej osiemnastki do wyruuuchania.Z pół godziny mnie dotykał,głaskał i całował zanim wszedł mi pipkę,kilka całkiem mocnych i z życiem posunięć i oboje byliśmy zadowoleni. On z ciupciania ,ja z kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 45 lat i facet niewiele ode mnie starszy to dziadek dla mnie. Meza mam młodszego,kochanka duuuuuuuzo młodszego. Starsi,ani rówieśnicy mnie w ogóle nie pociagaja fizycznie,nie podobają mi się wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubie mlodszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialam starszego o 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam kiedyś okazje przespac sie z duzo starszym ale tego nie zrobiłam,teraz tego żałuję. Cholernie mi się podobał i ja jemu też ale potrafił uszanować moją decyzje i nie nalegał. Miałam wtedy 17 lat -może dlatego ,dwadzieścia lat temu ludzie podchodzili do sexu inaczej ,teraz pewnie bym na nic nie patrzyła i żyła chwilą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak tym starym dziadom jest wszystko jedno z kim beda to robic.wyrochaja was a potem nie beda was znac 45 latka wie co dobre jedyna w tym temacie;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"" gość dziś I tak tym starym dziadom jest wszystko jedno z kim beda to robic.wyrochaja was a potem nie beda was znac 45 latka wie co dobre jedyna w tym temacieoczko.gif . """"----zanim zaczniesz ponownie sie tu "wymundrzac" to po skonczonej minimum podstawowce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja myśle ze fujareczka 70 latka jest tak sprawna jak młodego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
45 latka wie co dobre nie to co wy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chetnie bym sie takiemu wypieła zeby sie poślinił i postękał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 59 i nie stękam i nie ślinie się przy seksie. Jakbym zasadził przemądrzałej małolacie to gały by jej wyszły i po udach by jej płynęło z podniecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, niekoniecznie małolatę... ale młodszą o kilkanaście latek to bym wychędożył... :classic_cool: Tylko wszystkie takie jakieś przestraszone... :o Nie bójcie się, dyskrecja ii higiena to podstawy takich układów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie to dziadek łyka viagrę i chędoży małolatę aż jej w ciiipce się gotuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takich dwóch dojrzałych ogierów to by pewnie pokazało co to sex ,a golicie jajka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja uwielbiam ogolone jajeczka ,moge je wtedy dobrze wylizac,ssać aż partner będzie piszczał z rozkoszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa z 08.25 - a ile miałaś lat Ty a ile wujek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×