Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anulka_888

skąd pieniądze

Polecane posty

Gość Anulka_888

Skąd bierzecie pieniądze jeśli zepsuje sie Wam cos w domu większego, a akurat nie macie oszczędności? ... Raczej od rodziny bierzecie czy z banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze mam oszczędności. Gdybym nie miała to bym dorobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie zepsuje coś wiekszego to pół bidy gorzej jak sie zepsuje coś mniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Ci się popsuło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 17 000 pensji, wydaje z niej żyje maxx za 7000, bo nie mam kredytów, jestem lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjedynka
Ja oddaje coś w komis :) a zawsze mam taki sprzęt który tylko leży ale się go nie używa ew zegarek biżuterię też oddaję. Mam nadzieję że pomogłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha zapomniałam dopisać nigdy niczego w komisie nie zostawiłam na stałe :) myślę że to dobry pomysł bo nie lubię po znajomych czy rodzinie pożyczać :) a w banku to już w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja tez nie chce pożyczać od rodziny, ostatnio jak pralka się zepsuła to brałem tysiac zł w kredytach-chwilówkach, już więcej nie zamierzam brać a nie było żadnego oprocentowania, bo to pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych dodatkowa gotówką na dowolny cel do zapoznania się z nasza ofertą. Na rynku polskim wonga.com udziela pożyczek krótkoterminowych od 50 zł do 2500 zł dla nowych Klientów (koszt pierwszej to 10 zł), ratalnych do 5000 zł dla nowych Klientów oraz 8000 zł dla stałych Klientów. Okres spłaty w przypadku pożyczki krótkoterminowej wynosi od 1 do 60 dni, natomiast w przypadku ratalnej do 18 miesięcy. Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.pl, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej www.wonga.pl. Decyzja o udzieleniu pożyczki podejmowana jest m.in. po sprawdzeniu wiarygodności kredytowej potencjalnych Klientów w BIK S.A. i biurach informacji gospodarczej oraz ocenie zdolności kredytowej Klientów. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzejzaw
W kredytach chwilowkach sprawdzajcie, bo maja naprawde fajna obsluge i jasne zasady pozyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna wziasc chwilowke teraz sa nawet oferty ze jesli oddasz w terminie to nie musisz splacac odsetek ,pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy do LoanMe Polska! Oferujemy szybkie i prywatne pożyczki na 0%, które są bezpiecznymi produktami kredytowymi. Wniosek możesz złożyć przez Internet lub telefon, a decyzję otrzymujesz w 15 minut lub mniej! Zostaw swój numer w wiadomości prywatnej na naszym Facebook'u - oddzwonimy: www.facebook.com/LoanMePolska www.loanme.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościuuu
Z kredytow chwilowek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria1960
A wonga to udziela pożyczek tylko online, czy tez np w jakiś oddziałach stacjonarnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jama
Od ilu lat wonga działa w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Maria1960 firma Wonga.com udziela pożyczek tylko online. Nie posiadamy żadnych oddziałów stacjonarnych. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z kredytow chwilowek polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mi sie zepsuł piec w domu w styczniu, to dopiero był problem! Akurat byliśmy po większych wydatkach, więc z oszczędnościami słabo. Wzięliśmy małą pożyczkę z mężem w Feniko, właśnie spłacamy ostatnią ratę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam LoanMe - szybko przysyłają pieniądze na konto i warunki przejrzyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość visavis
zalezy na co po co i dlaczego - jak ma to byc szybka pozyczka, to moge polecic kredyty chwilowki - skorzystalem i nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak są potrzebne pieniądze na szybko to wybieram pożyczkę, którą mogę załatwić w całości online. Np. w feniko wniosek wypełnia się przez internet, pieniądze przychodzą na konto. Bez wychodzenia z domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Myślę, że w sytuacjach kryzysowych, tudzież w przypadku większych zachcianek warto zapoznać się z ofertami na rynku chwilówek. Firma Szybka Moneta to polskie przedsiębiorstwo oferujące szybkie pożyczki online, przy czym pierwsza z nich do 2100 zł jest u nas całkowicie darmowa! Oferujemy przede wszystkim bezpieczeństwo i jasne zasady. Szybka wpłata na konto - pojawia się zaraz po zatwierdzeniu pożyczki. Jeśli mają państwo szczegółowe pytania - pozostajemy do państwa dyspozycji w komentarzach. Pozdrawiam serdecznie, Doradca Szybka Moneta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×