Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Skad wiecie ze Wasz facet nadal Was kocha?

Polecane posty

Gość gość

Jak to okazuje po 2-5 latach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce mu się nadal iśc po bułki w sobotę rano gdy poproszę. To nie musi być to samo ale inna rzecz którą robi chociaż wcale mu by się nie chciało dla siebie samego a dla ciebie zrobi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie tak jest ale on chce wyjechac do pracy zagranice. Na stale... Mamy male dziecko. Ja z dzieckiem zostalabym w Polsce bo tu mam dobra prace a tam musialabym co najwyzej sprzatac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj to ciężka decyzja. A czemu on nie chce zostać w Polsce?Nie ma tu pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkal wiele lat zagranica i nie chce zyc w Polsce - problem z praca, zarobki, inne traktowanie ludzi... Jestem zalamana. Mysle ze mu nie zalezy na nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno zalezy tylko to sa bardzo trudne decyzje.Ktos kto przyzwyczail sie do innego zycia ciezko sie odnajdzie w naszej rzeczywistosci . I na odwrot. Tobie bedzie ciezko tam.Ale nie ma rzeczy niemozliwych . Moze miala bys szanse na lepsza prace tam ? Poznasz jezyk . Jestes mloda . Mozesz ukonczyc tam jakas szkole kurs i kro wie co przyniesie los . Nie jestes skazana wcale na zmywak . To zalezy od ciebie co osiagniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczylam sie jezyka wiele lat ale nie umiem mowic, nie mam umiejetnosci jezykowych... ja w Polsce zarabiam niewiele mniej od tego co on zarobi zagranica... pracowalam na to sporo lat, ksztalcilam sie.. jak wyjade z nim bede dla niego kula u nogi i nasz poziom zycia bedzie nizszy tam niz w Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez nie wyjade w obce mi miejsce bedac na lasce mezczyzny, ktory woli zyc zagranica bez nas niz w Polsce z nami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×