Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aawanturka

Sklep z pończochami - nareszcie!

Polecane posty

Ale ceny kosmiczne, nie było by mnie stać tyle dać za nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jndgh
Linki do tego sklepu pojawialy sie juz wczesniej w kontekscie ponczoch. Wiec nie wiem czy to az taka nowosc. Sadze ze po prostu slabe obroty owego sklepu, powoduja takie reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itakisiak
omg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAKAJAKAJAA
To teraz mi się przyznać, która z was tak naprawdę używa pończoch. No może 1 na 1000 na jakąś gorącą radkę założy, ale tak?! Raczej w rajtuzach wszystkie biegamy, a najlepiej to w spodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xymena 51
Kiedyś nie było rajstop, wszystkie kobiety chodziły cały rok w pończochach - spodnie nosiły na wakacjach i na wycieczkach. Kiedy byłam dzieckiem to zimą nosiłam rajtuzy....bardzo tego nie lubiłam. Teraz prawie zawsze noszę nylony do pasa i czuję się bardzo dobrze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eny
rzeczywiście wysokie ceny ;/ lipa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAKA JA---> ja uwielbiam pończochy i szczerze niecierpię rajstop ! od wiosny do jesieni noszę tylko pończochy. Rajstopy zakładam zimą, ale i to rzadko, bo rzadko zimą chodzę w spódnicach- po prostu mi zimno :P więc nie pitol że dziewczyny nie chodzą w pończochach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xymena 51
Ja też nie cierpię rajstop nawet a zimie..............a od czego ciepłe majtki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pończochy sprawdzą się nawet teraz. ja noszę ósemki ( 8 den) do biura i wyglądam elegancko, a do tego nie pocę się cała na pupie itp jak w rajstopach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierze, ze kobiety tak noszą pończochy. jestem facetem i tylko raz w życiu spotkałem babkę w pończochach w zwykły dzień. owszem, czasami na randkę zdarza im się ubrać, ale tak - zapomnijcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nałogowo kupuję w e-marilyn.pl :-). Pończochy to sporadycznie, ale najczęściej rajstopy, skarpetki i zawsze coś dla dzieci. No i ostatnio bieliznę wyszczuplającą - oni mają taka linię Slim Emotion - kupiłam takie majtki z wysokim stanem i powiem wam, że rewelacja. Zazwyczaj jak kupowałam to te majtki były jak bokserki (prawie z krótką nogawką, więc jak zakładałam spodnie, to one się tak brzydko odznaczały na biodrach), a te są normalnie wycięte, jak zwykłe figi i to mi się najbardziej podoba!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja noszę pończochy często, od wielkiego dzwonu nylonowe, a na codzień elastyczne do pasa, czasami samonośne. Zaopatruję się u Grety (link w pierwszym poście) w nylony, oraz pasy, a samonośne i elastyki najczęściej kupuję na Allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja dziś w pończoszkach, pasie i bez majtek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za gorąco na pończochy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SkyLove
Najczęściej zaopatruje się w tym sklepiku www.soyelle.pl/Ponczochy-c18.html aczkolwiek korzystam jeszcze z innych sklepów jak http://www.intymna.pl/ :) więcej czasu spędzam na znalezieniu czegoś ciekawego dla siebie niż już finałowych zakupach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyziemna
No na pewno z zakupami pończoch przez neta nie ma takich problemów jak z inna odzieżą zwłaszcza jak któraś z was ma już sprawdzony model i markę. Zreszta każdy sklep podaje dokładną rozmiarówkę a przynajmniej powinien żeby nie było problemów :P Zresztą widzę tutaj wymienione sklepiki internetowe w których sama co jakiś czas robię zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i właśnie to mnie denerwuje, chodzą kobiety po sklepach, przebierają, oglądają, macają... a potem kupują to samo w internecie. Kup choć 1 parę w stacjonarnym, daj zarobić ludziom, doceń pracę sprzedawczyni, która Cię miło obsługuje i doradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaLat
Ja dopiero po wielu próbach i błędach dopasowałam właściwy styl pończoch i pasów do nich. Od roku kupuję je tylko w sklepie Greta Store. Pończochy od nich nigdy mi się nie przesuwają wokół nogi podczas dnia. Poza tym pończoch w stylu vintage nie mogłam znaleźć nigdzie indziej. Jeżeli to Twoja wstępna przygoda z pończochami to polecam powyższy sklep. Pełna satysfakcja i pomogą ci w zakupach na życzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×