Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Skracająca się szyjka macicy

Polecane posty

Gość gość

Hej!Jestem w 28 tc i miewam skurcze,dziecko jest bardzo nisko ułożone oraz ostatnio szyjka zaczęła się skracać. Badając mi szyjkę na usg lekarz kazał mi kaszlnąć i powiedział że wtedy szyjka się skraca. Czy ktoś wie co to dokładnie oznacza i czy to jest groźne? Dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak grozne, niech lekraz zalozy C***essar albo szew ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skracajaca sie szyjka moze prowadzic do porodu, a to zawsze jest grozne tak wczesnie. Bylas u lekarza, czemu go nie wypytalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jednej strony lekarz powiedział że że przy kaszlu na usg widac jak szyjka sie skraca a potem że długość szyjki jest jeszcze oki i poprostu zgupiałam i się nie dopytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba,gdyby bylo cos niepokojacego,lekarz o tym by cie poinformowal,przeciez nie chodzisz do kowala,tylko doktora.To chyba wie ,co robic,nie rozumiem glupich porad,niech ci szew zalozy,a to,co,on nie wie ,co ma robic??? Na pewno nie mizesz dzwigac,dlugo stac,najlepiej,jak lezysz,to nogi wyzej...po prostu sie oszczedzaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym zglupiala, to bym tym bardziej o wszystko wypytywala. Gdy lekarz kiedys wprawil mnie w oslupienie zlymi wiadomosciami, to w kolko o to samo roznymi slowami pytalam, az nie przetrawilam i nie zrozumialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy inaczej reaguje...do mnie pewne informacje dotarły po jakiejś chwili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×