Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

spadek po dziadku

Polecane posty

Gość gość

dostałam spadek po dziadku który mieszkał na Litwie. zastanawiam sie jak beda przebiegać sprawy spadkowe i gdzie w Polsce czy na Litwie w kraju w którym mieszkał mój dziadek. I czy ja mam wynająć sobie adwokata do takich spraw czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kancelaria bałaga w Kielcach. Nie naciągają, nie staraja sie sztucznie przedluzac sprawy. im tez zalezy na szybkim zakonczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że adwokat w tym wypadku byłby najlepszym rozwiązaniem, szczególnie, że na pewno nie rozwiążesz sama wszystkich zawiłości prawnych - ja mogę Ci polecić fachowego adwokata z www.adwokat-babilas.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że porada prawna będzie najlepszym rozwiązaniem. Jak miałam problem z podziałem majątków po rodzicach między mną a moim rodzeństwem, to kancelaria http://www.adwokat-jaworzno.com.pl/ bardzo wsparła mnie w tej sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, ze warto skorzystać z porady adwokackiej. Jeśli nie masz czasu biegać z tym po kancelariach, to wyślij zapytanie na http://adwokat-lodz.eu/e-porada/. Będziesz miałą odpowiedź w ciagu 48 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popytaj wśród znajomych, moze ktoś ci poradzi kogoś sprawdzonego. Albo ja ci poradzę adwokata Szewczyka (http://adwokatszewczyk.pl/), naprawdę dobry człowiek i dobry prawnik. Miałam z nim styczność podczas walki o spadek po mojej babci. A nie była to wcale łatwa sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malowanka00
Też mi się wydaje, że bez pomocy prawnika się nie obejdzie, bo to może być zbyt zawiłe, a wiadomo jak kruczki prawne potrafią utrudnić życie. Z Łodzi mogę polecić adwokata Wawrzyńca Chróścielewskiego, przyjmuje na Al. Kościuszki 98 lok. 5, ale warto popytać też znajomych, może będą mogli kogoś polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinnaś się udać do dobrego adwokata i tak skorzystać z porady prawnej. Nie szukaj informacji po Internecie tylko dzwoń i umów się na spotkanie z tym adwokatem http://plock-adwokat.pl/. W mojej rodzinie korzystano z usług tego adwokata i bardzo nam pomógł. Na poradzie prawnej dowiesz się wszystkiego na temat spadku z innego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź dobrego adwokata i on załatwi za ciebie wszystkie formalności. mogę polecić mec. Kulińskiego z kancelarii www.kancelariajk.opole.pl skutecznie przeprowadził mnie przez zawiłości prawne zawiązane ze sprawą spadkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale sie rzucili z reklamami na ciebie, ale fakt do jakiegos specjalisty idz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się,w sprawie spadkowej pomoc adwokata może okazać się niezbędna. nam z mężem w walce o spadek skutecznie pomogła mecenas Aleksandra Zdanowicz z kancelarii adwokackiej http://www.kancelariagliwice.pl to miła i rzeczowa pani prawnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej wynajmij adwokata, a przynajmniej się z nim skonsultuj, ze swojej strony mogę zarekomendować Pana Andrzeja Rutkowskiego (http://adwokat-rutkowski.pl/), w mojej rodzinie uporał się z zawiłościami finansowymi, mam nadzieję, że i Tobie pomoże. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiepski adwokat skoro musi odświeżać stare tematy, bo nie ma klientów i musi łamać zakaz reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sprawie działów spadku możesz skontaktować się z kancelarią notarialną www.notariuszegrodzisk.pl ja właśnie tam pomyślnie załatwiłam swoją sprawę spadkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażka25
Myślę, że na własną rękę raczej nie załatwisz tematu. Też przychylam się do opcji wynajęcia adwokata. I postawiłabym w tym przypadku na mecenasa Rafała Sangowskiego (www.sangowski.com) Myślę, że nie pożałujesz pomocy z Jego strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adwokat tak , ale ja bym zobaczyła na stronę ambasady na Litwie i wzięła z tamtąd , powinien byc wyaz na stronie ambasady i są to adwokaci polskojęzyczni , przeważnie z pochodzenia Polacy , tylko pytanie czy zostawił cos na tyle wartosciowego , że pokryje koszty adwokackie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi sie, ze powinnaś zapytać kogoś, kto zna się na prawie miedzynarodowym, kto ma doświadczenie w pracy za granicą, np. http://adwokat-dudek.com/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Moim zdaniem powinnaś skonsultować się ze specjalistą od prawa spadkowego, sama tutaj nic nie wskórasz. Jak mieliśmy w rodzinie sprawę spadkową to korzystaliśmy z usług przemiłej pani prawnik - radca prawny Anna Klisz. Tak się nazywała. Bardzo cierpliwa, wszystko nam wytłumaczyła i przełożyła ten prawniczy żargon na polski 😛 bo my nic z tego nie rozumieliśmy. Te podziały to jakaś czarna magia 😮 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olek225

Nam w sprawie spadkowej pomagał Pan Karol Wieczorski z JST. Były sędzia a obecnie radca prawny z dużym doświadczeniem i wiedzą. Byliśmy bardzo zadowoleni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 godziny temu, Gość Olek225 napisał:

Nam w sprawie spadkowej pomagał Pan Karol Wieczorski z JST. Były sędzia a obecnie radca prawny z dużym doświadczeniem i wiedzą. Byliśmy bardzo zadowoleni!

wśród radców pranych Wieczorski moim zdaniem nie a sobie równych, przynajmniej w Warszawie, człowiek z ogromna wiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza

jeśli macie problemy z podziałem spadku proponuję skontaktować się z jakimś prawnikiem, polecam mecenasa Karola Wieczorskiego z kancelarii JST, bardzo dobry prawnik specjalizujący się właśnie w postępowaniach nieprocesowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KubaPP

Również mogę polecić Pana Wieczorskiego. Często zajmuje się takimi sprawami więc ma doświadczenie a przy tym profesjonalne podejście do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 22.01.2020 o 14:23, Gość KubaPP napisał:

Również mogę polecić Pana Wieczorskiego. Często zajmuje się takimi sprawami więc ma doświadczenie a przy tym profesjonalne podejście do klienta.

czy ten Wieczorski przyjmie mnie od ręki? mam sie umawiać? gdzie iść? prosze o informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×