Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość jehowi

sposoby na swiadków jechowych

Polecane posty

Gość gość jehowi

odkąd mieszkam w mieszkaniu co 2 tyg. odwiedzają mnie świadkowie jehowi. nie chce z nimi gadać, mam małe dziecko i nie będę z nimi w drzwiach rozmawiać, a do domu tez nie chce zapraszać. przeważnie mowie, ze córkę usypiam i ze nie mam czasu. Dzisiaj powiedziałam, ze nie mam czasu rozmawiać na takie tematy. jak się ich pozbywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś do nich powiedziałam,że ja mam swoje poglądy i swojego Boga. -Oh,,a kim jest twój Bóg? A ja im na to. Jakto kto? Ja.Ja jestem Bogiem swojego życia. Tej kobicie kopara opadła do ziemi i już nigdy do mnie nikt nie zapukał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie umiesz wyraźnie powiedzieć ze nie zyczysz sobie ich nachodzenia, tylko głupie wykrety stosujesz? Tak, nigdy się ich nie pozbędziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, mówi się żegnam i zamyka się drzwi, nie wiem po co się tłumaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz ze Ty masz swoją religię i nie potrzebujesz jej zmieniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok. następnym razem powiem, "'nie dziękuję"trzask:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mówię: z sekciarzami nie rozmawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja takim gościom zaczynam gadkę o tym że rozmawiam z duchami, że życie pochodzi z kosmosu od ufo, o rozmowach z prorokami i tego typu pierdoły że jasnowidz jestem i przede wszystkim to oni przyszli do mnie bym ja mogła ich nauczać :D od tego czasu mój dom omijają z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie jehowego - wpuśc***an/pani Jezusa do domu - odpowiedź - Jezus może wejść, reszta wypierd***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie życzę sobie aby ktoś obcy mnie nachodził. Proszę sobie to w swoich dokumentach zaznaczyć, bo następnym razem zgłoszę na policji, że jestem nękana, a to jest karalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.40- świetny tekst, dzięki, uśmiałam się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój kolega był na wycieczce w Egipcie i przywiózł sobie oryginalny strój muzułmański tj. Galabiję i taką czapkę białą -nie znam nazwy. Miał ten cały zestaw w domu jako pamiątka z wycieczki. Któregoś dnia domofonem zadzwonili Świadkowie. On otworzył drzwi, że zaprasza i jak najbardziej. Szybko się w to przebrał (ma bardzo wyrazistą urodę -wysoki, szczupły brunet z ciemnym zarostem) naprawdę wyglądał w tym wiarygodnie. Zadzwonił dzwonek on otworzył drzwi i do nich :ALLAH jest Wielki a MAHOMET jego pośrednikiem. Paniom opadła szczęka i na to : to my dziękujemy. On dalej zachęcał -ależ może jednak, zapraszam. Baby uciekły. Było to już parę lat temu a ja nadal pękam ze śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mojego sąsiada też przyszły kiedyś 2 kobitki, na co sąsiad mówi, że mogą wejść ale pojedynczo bo dwóm na raz nie da rady :D spierdzielały szybciej niż niejeden maratończyk :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odpowiedziałam po prostu "Jestem niewierzaca" i juz więcej nie przyszli, nie chcieli kontynuować rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cięta riposta wujka Staszka jest zawsze skuteczna na namolnych. Mowienie "teraz nie mam czasu" itd jest bezsensowne - to ZACHĘCA do kolejnych prób, bo może następnym razem trafią lepiej. Ja powiedziałam, że jestem niewierząca i nie interesuje mnie życie w reżimie zakazów. Więcej nie przyszli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra kilka razy powiedziala ze nie ma czasu rozmawiac bo ma malutkie dziecko to nastepnym razem przyniesli jej plyte do posluchania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ojciec zawsze miał stały tekst - dość , że tako bida to jeszcze wy jestesta tu potrzebne - śmiałam się do rozpuku z mamą i siostra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie zawsze mój narzeczony rozwala. Ja to się coś mówię: nie, dziękuję albo coś w ten deseń... a ten jak zobaczy tych ludzi to ani dzień dobry ani S........j tylko od razu drzwi zamyka :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćswir
Ale się uśmiałam :D haha nam listy zostawiają jak nikt niepotwiera drzwi.Zazwyczaj trafiali na moment jak otwieralam im w szlafroku po kąpieli zawsze trafiali na moment gdy się do pracy szykowalam zawsze speszeni ale jeden to całkiem niezłe mieso hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×