Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eelfik

Sprzęt AGD

Polecane posty

Chcemy z mężem kupić nową lodówkę oraz pralkę. Nie wiem na jaką firmę się zdecydować - czy jest jakaś, która i lodówki i pralki robi świetne? Jakie są wasze typy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
frania i polar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, a czy mają one system no frost i v-fresh? I czy mogłabyś podać konkretne modele?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otnek
My mamy pralkę LG F12A8ND, cena nie najgorsza, teraz można ja kupić poniżej 1,5 tyś. Piszę co mam w domu, bo nie podała Pani budżetu. Natomiast lodówkę też mamy LG, dogadaliśmy się ze sprzedawcą sprzedał taniej dwa produkty tej samej marki, albo była jakaś promocja. lodówka LG GBB530NSQFE 252/91, No Frost obowiązkowo, nie ma problemu z zamarzaniem lodówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za odpowiedź. Czyli jest pani w pełni zadowolona z LG? Jeśli można, to proszę napisać, czy sprzęty pracują cicho. Nie mamy jakiegoś okrojonego budżetu, zależy nam na dobrej jakości, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre agd mają na http://allinside.pl/. Bardzo porządny sprzęt za niewielkie pieniądze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy będzie chwalił sprzet taki jaki ma w domu a mnie się wydaje,że każdy musi sam sobie dobrać pod względem zapotrzebowania i kasy, jaką chce na ten sprzet przeznaczyć. Polskie firmy mają jedna przewagę-zawsze masz dostep do części zamiennych jak się coś zepsuje. Ja mam lodówkę amica i jak zbiła mi się szklana półeczka to bez problemu przysłali mi identyczną z fabryki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×