Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszłamamusia24

STARAM SIĘ O DZIECKO I NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAC CIĄŻY

Polecane posty

Gość przyszłamamusia24

Najgorsze jest dla mnie to czekanie czy będzie okres czy nie, jestem w 18 dc, cykle mam regularne 28 dniowe, co miałam z partnerem zrobić to już zrobiliśmy czyli chodzi o seks w 13, 14 i 15 dniu cyklu staraliśmy się najbardziej i teraz to okropne czekanie! staram się o tym nie myśleć co będzie i skupić się na innych codziennych czynnościach ale to i tak nic mi nie daje bo zawsze ta myśl o ciąży się pojawia. Staramy się dopiero drugi miesiąc ale i tak nigdy nie wiadomo czy może to już teraz się stało. Jak sobie z tym radzić? też tak macie starając się o dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłamamusia24
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potem bedziesz czekac do 12tygodnia ciąży, później do 20 a jeszcze później będziesz wyczekiwać końca... Jak już się maluch urodzi to będziesz się niecierpliwić kiedy będzie w koncu spało całą noc itd. I tak wciąż bedziesz czekać za czymś ;) Wszystko w swoim czasie :) Mi pierwsza ciąża leciała umiarkowanie szybko, za to okres po urodzeniu minął jak z bicza strzelił- syn ma już 4 lata. Teraz druga ciąża zleciala mi jeszcze szybciej bo niedawno robiłam test a mam już 35 tydzień. Spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie staram 3 mc wczoraj robilam test negatywny ale @ jeszcze niema jutro zrobie drugi raz .Wiem co to znaczy sama calymi dniami o tym mysle :( jesli w tym mc sie nie uda ide do lekarza bo brałam tabletki anty... i mogę mieć cykle bezowulacyjne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam jeszcze ze moje cykle sa dlugie i nieregularne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd ja to znam , ja ksiązkowo straciłam dziecko 12 tc i 21 tc . Teraz własnie tez były starania a teraz oczekiwanie jeszcze 7-8 dni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłamamusia24
Ja zwariuję niedługo jak tak dalej będę się starać i nic nie będzie :O To jest koszmar to czekanie wykończy mnie to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłamamusia24
W poprzednim cyklu też kochałam się w dni płodne i nic z tego nie wyszło dlaczego? Boję się że coś jest nie tak ze mną lub z partnerem i nie doczekamy się dziecka a bardzo pragnę mieć dziecko nawet nie wiedzie jak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety jak się chce bardzo to nie idzie trzeba odpuścić wiem co mówie bo też tak miałam i dopiero po pół roku udało się :) a teraz cieszymy się naszym małym skarbem bo niestety walczyłam o niego do samego rowiązania więc życze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idzie zwariować jak się człowiek stara o dziecko i bardzo tego pragnie. Euforia jak się zbliża do okresu a potem złość, płacz gdy jednak nadchodzi a testy negatywne. zasada nie kochać się tylko w dni płodne ale tak czesto jak mamy ochote bez myślenia wtedy że może się uda poprostu spontanicznie, zgodze się żeby obserwować swój organizm próbować testów na owulacje (mi jakoś nie pomogły) ja miałam cykle regularne a w ciąże jakoś nie zachodzilam :( przebadałam się miałam niską prolaktyne zaczełam braćtabletki odpuściła bo myślałam że trzeba zaczekać min miesiąc żeby tabletki wyregulowały cykl i co w pierwszym cyklu od zażywania tabletek zaszłam ale byłam zdziwiona a jaka szczęśliwa więc zasada żeby odpuścić się sprawdziła w 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka5555
kochana nie ty jedna tak masz, tylko u mnie trwa to już 6 lat. ja mam zdiagnozowana niepłodność, przyczyna pco. teraz to juz nie wiem czy się tej ciąży doczekam, ale wam życzę szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to w ciąże ty nie zajdziesz, bo jak zajdziesz i urodzisz to wraz z dzieckiem wydalisz swój mózg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja gdybym wiedziała co to jest ciąża wolałabym adoptować... NIGDY WIĘCEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "to w ciąże ty nie zajdziesz, bo jak zajdziesz i urodzisz to wraz z dzieckiem wydalisz swój mózg." ty jak widać swój już dawno wydaliłeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - idealnie napisane!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słuchaj złośliwych komentarzy próbują cię zniechęcić, ciążą i macierzyństwo to piękny czas. Zazdroszczę starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłamamusia24
Starań to nie ma co tak wcale zazdrościć to tylko seks :p Najważniejsze czy będzie z tego ten wyczekiwany wymarzony owoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ją nie mogę sie nawet starac. Straciłam dziecko w 39 tc i muszę swoje odczekać. Ale tobie życzę powodzenia autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcialas sn i dziecko stracilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cesarke miałam ale za późno ją zrobiono. Nie rodzilam naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla ciebie starania to nic, to sorry ale seks służący tylko dla prokreacji to rozwód będzie szybki, zobaczysz fasolunie i celibat i facet odejdzie, swoją drogą współczuje facetowi labolatorium w łóżku i tekstów "chodź już są dni płodne temperatura jest idealna no chodź szybko" i nie ważne gdzie ważne że się spuści. Współczuje mu może zanim będzie dziecko cię przejrzy i odejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×