Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Stroj na rozpoczecie roku szkolnego

Polecane posty

Gość gość

Moje dziecko idzie do zerowki w szkole. Czy na rozpoczecie roku obowiazuje juz stroj biala bluzka+ spodniczka czarna/granatowa? W pierwszej klasie to wiem, ze tak, bo jest pasowanie na ucznia szkoly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój syn był na galowo i praktycznie wszystkie dzieci również .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha i pasowanie na ucznia nie jest w dzień rozpoczęcia tylko parę dni później .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pasowanie, z tego co pamietam ze swoich czasow szkolnych, bylo w 1 kl. a nie w zerowce. chociaz teraz juz w przedszkolach sa pasowania na przedszkolakow, wiec nie wiem. Nie chce, by moje dziecko odstawalo jakos strojem, dlatego pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie wy nie chodziliście na własne rozpoczęcie roku? Tradycyjnie obowiązuje biała bluzka i ciemny dol (spodniczka lub spodnie-to już bez roznicy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak w klasie pierwszej jest pasowanie,gdzie napisałam że w zerówce bo nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasowanie jest w I klasie ,ale nie w dniu rozp. roku tylko z msc później ..cos takiego Lecz strój na tzw "galanta" co roku jest "obowiązkowy" a przynajmniej mile widziany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"pasowanie jest w I klasie ,ale nie w dniu rozp. roku tylko z msc później ..cos takiego " to zależy w jakiej szkole bo znam szkołę,w której jest własnie w dniu rozpoczęcia roku szkolnego ale do rzeczy-moja córka tez rozpoczyna w tym roku naukę w zerówce szkolnej i pójdzie w białej bluzeczce i czarnej spódniczce.dziwnie by wyglądała w kolorowej sukience na przykład...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zawsze dziwie wszystkim tym tematom "W co się ubrać? Oborzeoborze cczy tak mogę iść.. etc" Bo czy coś się zmienia co roku? NIE. Trzeba iść Przyanjmniej powinno się iść elegancko. Najlepiej biało-czarno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ta szkoła to chyba wyjątek ,bo w większości jest później .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko też chodziło do zerówki w szkole. Dzieci ubrane były na galowo. Chłopcy - ciemne/jasne spodnie z materiału i koszula. Dziewczynki - sukienka lub spódniczka i koszula/jasna bluzeczka. W zerówce nie ma pasowania na ucznia. Ono jest dopiero w I klasie. U mojego syna to było "dziwnie" bo pasowanie odbyło się dopiero ... w maju (z tego co słyszałam od znajomych gdzie dzieci chodziły do innej szkoły to pasowanie było po miesiącu nauki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w każdym roku rozpoczęcia i zakończenia na galowo. koszula obowiązuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój syn idzie do zerówki będzie miał białą koszule i granatowe dżinsy nie kupie mu spodni ani butów na jeden raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuzwa w dzinsach na rozpoczecie, moze jeszcze białe adiki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość takaona
mój syn idzie do zerówki będzie miał białą koszule i granatowe dżinsy nie kupie mu spodni ani butów na jeden raz. ****** Dlaczego na jeden raz? Jak mój syn chodził do zerówki to okazji do ubrania czarnych materiałowych spodni było dużo. Na wszystkie przedstawienia związane z dniem mamy, babci, jasełka i jeszcze pare innych były wymagane spodnie materiałowe i biała koszula .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co drugi chłopiec idzie w dżinsach albo sztruksach i nie p*****l że ubierasz swoje dziecko jak do przyjęcia czy na wesele. No chyba że w tym roku miałaś takową imprezę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mój przeważnie w jeansach i białej koszuli ,miał jeden rok tylko czarne materiałowe ale wyrósł ,teraz idzie w materiałowych granatowych takich tez na co dzień z reserved i biała koszula ,nie będę się pierdzielić z garniturami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha buty ma bo kupiłam na komunie buty są tanie ,nie szalałam ze skórzanymi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość takaona
Ubieram dziecko adekwatnie do okazji ( kupiłam ubranie specjalnie na tę okazję jaką jest rozpoczęcie roku szkolnego) :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość takaona
Moja odpowiedź była do gość [14:06 ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co do butów to owszem nie białe adasie tylko półbuty czarne zwyczajne takie co się nosi jesienią do spodni nie dresowych. A jak ktoś nie wierzy jak dzieci są poubierane to niech obejrzy chociażby zdjęcia z rozpoczęcia roku szkolnego ze swojej szkoły. No chyba że to jakaś niepubliczna placówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecka nie ubiera sie jak na przyjecie czy wesele czy na odpust w Pcimiu dolnym, ale adekwatnie do okazji. jeansy to strój powszedni a na rozpoczęcie powinien byc strój galowy, elegancki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co do butów to owszem nie białe adasie tylko półbuty czarne zwyczajne takie co się nosi jesienią do spodni nie dresowych. A jak ktoś nie wierzy jak dzieci są poubierane to niech obejrzy chociażby zdjęcia z rozpoczęcia roku szkolnego ze swojej szkoły. No chyba że to jakaś niepubliczna placówka. xxxx owszem wierzę, tu jest Polska i pełno wieśniaków. dzieci w dzinsach na rozpoczeciu, a starzy faceci w kamizelkach w kolorze mysiej c**y. na plaże chodzi sie z kocem i nie uzywa dezodorantu. takie uroki mieszkańców kraju nad Wisłą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka tez idzie w tym roku do zerówki , i na ta okazje ubieram ja w sukienkę koszula ze spódniczka 2 w 1 .Kupiłam specjalnie na ta okazje w zależnosci od pogody założy białe rajstopki lub jak bedzie cieplej podkolanówki cienkie białe gładkie .Buty obojetnie tzn jakies bezowe , szare ale nie czerwien czy róż kolory beda stonowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem przeciwnikiem ubierania dzieci jak to się teraz mówi w "modny" ale zupełnie nie odpowiedni do okazji styl. Każda uroczystość rządzi się swoimi prawami. Znalazłam taki fajny sklep internetowy z wizytową odzieżą dziecięcą blumore.pl i tam kupuje córce ubranka. W tym roku na rozpoczęcie kupie jej spódniczkę i bluzeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas dzieci były na galowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×