Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dagos

Swędzące placki z wysypką

Polecane posty

Gość Dagos

Pojawiły mi się swędzące placki w pachwinach i po piersiami. Wyczuwam drobne krostki. Swędzi najbardziej po wieczornym bieganiu, do zwariowania :/ czy może to byc alergia na materiał ciuchów do biegania? kupiłam nowe ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikis00
tak, możliwe, albo jakiś proszek do prania?? ale może lepiej idź do lekarza bo to może być też coś poważniejszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagos
Byłam u lekarza i okazało się, że to świerzb!!! :((( walnął mi receptę na lek za prawie stówe, czy może ktoś polecić cos bez recepty i niedrogiego? albo w ogóle może jakiś domowy sposób na to świństwo :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bybysss
bez recepty jest novoscabin, uzywaj z mydlem szarym, plus leki przeciwalergiczne, powinno pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagos
Jestem w trakcie stosowania właśnie, wspomagam się jeszcze na zmianę octem :) czy ktoś kto stosował, może mi powiedzieć ile to u niego trwało? ja stosuję tydzień i wolnym tempem ale widzę poprawę. Zastanawiam się ile to może trwać. Pani farmaceutka powiedziałą, że ok. mc ale też zależy od osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było już w kilku wątkach, że dermatolog na to polecał też proszek do prania, którym można bielizne i pościel dezynfekować. Ktoś tego próbował? Podobno miało pomagac na zarazanie się od siebie samego. Ktos może to potwierdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypróbuj płyn do skóry lub krem Linomag z apteki (nie maść bo to dla dzieci) za 12 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×