Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Święta.. najgorszy okres dla odchudzających się.

Polecane posty

Gość gość

co zrobić, by nie utyć przez okres świąt :/ tyle pyszności....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Święta to sprawdzian z siły woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cale życie będziesz sobie odmawiać ????? I ćwiczyć sile woli ????? Szkoda życia !!!! Może lepiej naucz się jeść z umiarem !!!!;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kozystaj z życia , bo może następnych świat nie do żyjesz !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego ja po nowym roku zaczne diete , teraz to bez sensu , bede starac jesc po prostu mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady, wszystko można jeść byle z umiarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żebyśmy te zbędne kilogramy zbierali tylko w święta, to nie byłoby grubasów, tuczymy się przez cały rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W święta nie warto sobie odmawiać, ale trzeba też umieć powiedzieć stop ;) Nie trzeba od razu jeść 3 kawałków ciasta, ale też nie musisz siedzieć przy świątecznym stole przegryzając wafle ryżowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to niby śmieszne ale u nas święta ważą 3 kg a u męża 4. Złościmy się zawsze i zawsze sobie obiecuję że w przyszłym roku zrobię o połowę mniej jedzenia i zawsze robię tyle samo!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po zrzuceniu 22 kg zaczynałam 1 stycznia rok temu. I to moje pierwsze święta BN po odchudzaniu. Totalnie zmieniłam nawyki żywieniowe i wiem ze BN będzie nie lada wyzwaniem. Ale też wiem ze mam mega silna wole bo za dużo wysiłku potu i łez kosztowało mnie to jak wygląda teraz moje ciało. Napracowalam się i byle pierogi czy sernik tego nie zniszczą. Robie dla siebie zdrowe dania - gotuje z przepisów Lewandowskiej, robię sobie specjalne ciasto i różne sałatki np z pieczonego buraka, rukoli, pomarańczy i sera pleśniowego z sosem muszardowym . Dla innych tradycyjne ciasto typu sernik, tarta orzechowa. Ja się Odzwyczailam od takiego tradycyjnego żarcia wiec jakoś to przetrwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MOZESZ PODAC STRONKE Z PRZEPISAMI LEWANDOWSKIEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny pomysł ;p Wprawdzie jak zjesz trochę, to wiele ci się nie stanie, ale łatwo przegiąć w Święta, a zdrowe jedzenie też może być bardzo smaczne ;) Ja stąd dostaję diety http://terapiasokami.pl/pl/n/list i też całkiem zmieniłam odżywianie, więc nie będę nawet próbować większości rzeczy na stole u rodziny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dopiero szalony pomysł; robienie podwójnych świąt, tylko się narobisz i nastresujesz, a nie wierzę że nie zjesz tego normalnego ciasta. Kawałek makowca czy sernika nikogo nie utuczy. A kto to jest Lewandowska;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie podwójne święta? Na wigilie i Bn jedziemy do moich rodziców i teściów wiec na tzw. gotowe. Sałatki i specjalne ciasto robię tylko dla siebie i 2 ciasta dla domowników i wezmę je ze sobą. To jakie podwójne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mistyrzyni karate na swiecie i zona pilkarza naszej reprezentacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawdę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takich specjalistek od żywienia jak Lewsndowska, są tutaj dziesiątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudnę_chudnę zdrowo
ja polecam nie szaleć :) i mimo diety próbować wszystkiego po trochu No i jest to czas kiedy mamy więcej czasu, więc jako postanowienie noworoczne polecam karnet do siłowni :) http://www.ebeactive.pl/r,21156 tu jest program BeActive - tani karnet z którego możecie korzystać na wieeeelu siłowniach! Dowiedziałam się o nim tu na kafeterii i mogę z czystym sumieniem polecić, w Wwie gdzie mieszkam jest mnóstwo siłowni w programie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRymka
słyszałam o tym programie, to jest tylko do 21 roku życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudnę_chudnę zdrowo
nie, dla studentów do 26 roku życia http://www.ebeactive.pl/r,21156 skopiuj sobie link powyżej i poczytaj sobie trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudnę_chudnę zdrowo
nie, dla studentów do 26 roku życia www.ebeactive.pl/r,21156 skopiuj sobie link powyżej i poczytaj sobie trochę usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odchudzacie sie dalej w swieta? czy dajecie sobie male przyzwolenie na kcl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja chcialabym schudnac z brzucha , ale znajc zycie to przytyje przez te swieta i nowy rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×