Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

syn nie chce przebywac z tata.

Polecane posty

Gość gość

Mam syna 2.5 roku w tygodniu w czasie pracy mojej eks opiekuje się moja mama jak również chodzi do przedszkola. Ja w wolnej chwili przychodzę do mamy z nim poprzebywac. Ale od kiedy chodzi do przedszkola mało go widuje czasami daje moja eks daje mi go na 2-3 godziny wtedy jeżdżę z nim na basen, plac zabaw itp. Ja wystapilem do sądu o ustalenie widzen. Żebym mógł z nim spędzać więcej czasu a ona wystąpiła do sądu o podwyżkę o alimenty. Od wczoraj syn nie chce ze mną przebywać nie chce żebym z nim spędzał czas. Jestem podlamany tym zachowaniem. Do tego czakam na sprawe o ustalenie widzen. Zastanawiam się czy nie jest syn manipulowany przez eks,niedoszla teściowa, czy nowym facetem mo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tak to jej było wygodnie podrzucać w tygodniu twojej mamie i tobie bo praca, ale jak ty chcesz się widzieć dłużej to już zwykła złośliwość z jej strony i jeszcze manipuluje dzieckiem. Nie wierzę, że dziecko nie chce spędzać czasu z tatą, zwłaszcza, że ten czas był tak miło spędzany. Weź wolne w pracy i idź do przedszkola odbierz wcześniej synka, porozmawiaj z nim i nagraj to. Dowiesz się co jest grane i zdobędziesz dowód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proponuję założyć sprawę o utrudnianie kontaktów przez matkę, wyślij wniosek do sądu, pewnie wszystko odbędzie się na jednej rozprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×