Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama beata

Synek uderzył się w główkę i teraz mu leci coś z nosa, pomóżcie

Polecane posty

Gość mama beata

Synek ma 8 miesięcy i tydzień. Uczy się raczkować i dziś przy tych próbach przekręcił się i tyłem główki upadł na panele. Popłakał może ze dwie minuty, ale od tamtego czasu z nosa, a dokładniej z jego prawej dziurki leci mu jakby taka gęsta woda, katar to raczej nie jest, bo przed upadkiem tego nie było. To było gdzieś koło 13, od tego czasu spał już, godzinę, tak jak zazwyczaj, je normalnie, zachowanie też normalne, nic poza tym się nie dzieje, tylko ta wydzielina z nosa. Czy to może być objaw np wstrząśnienia mózgu? Jechać z tym do lekarza czy na razie nie panikować tylko obserwować? Miła któraś podobną sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naprawa troche potrwa
obserwoj nic nie powinno sie dziac moje dzieci ciagle sie obijaly, dzieci to mimo wszytsko twarde sztuki, obserwuj i jesli cie cos zaniepokoi to dzwon do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama beata
Ta nauka raczkowania mnie przeraża :( A gdzie jeszcze wstawanie, siadanie, chodzenie... Aż mnie ciary przechodzą. Już się na poważnie zastanawiam, czy mu kasku nie kupić :O To mówisz, że ta wydzielina z nosa nie musi oznaczać niczego strasznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garyh
Moze to byc wyciek plynu mozgowo rdzeniowego na skutek pekniecia opony mozgowej .Powiklaniem moze byc zapalenie opon mozgowych.Do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli leci mu plyn, to pewnie pekniecie podstawy czaszki, lec na izbe przyjec do szpitala a nie na kafe died,isz bo skonczy sie tragiczne. Powaznie, ubieraj sie i lec do szpitala!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama beata
A wczoraj moja siostra zapomniała zamknąć wejść w łóżeczku turystycznym, wsadziła tam małego i mały buźką wypadł na panele. Jak usłyszałam huk i zobaczyłam jak synek leży wbity dosłownie nosem w podłogę to aż się bałam podejść :( masakra, jak te biedne dzieci muszą się nacierpieć nim zaczną być mobilne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama beata
Cholera, dobra, jadę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze ty nie pierdol tutaj za przeproszeniem tylko bierz dziecko do szpitala bo zapalenia opon mozgowych dostanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bambaryla147
Jesli nie mial kataru, to moze byc tak jak pisze garyth, ale nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bambaryla, ty chyba malo z lekcji biologii pamietasz... wyciek bialego plynu z nosa, uszu po wypadku jest oznaka pekniecia podstawy czaszki, trzeba z tym do szpitala i to juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garyh
Płyn mr jest przezroczysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak od razu ma wyciek płynu mr :D po uderzeniu głową o panele z tak niskiej wysokości :D Pewnie dziecko się zryczało i mu glut wyłazi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak o 13 sie udezyl i teraz niby mu glut leci? wcale nie musi byc uderzenie bardzo silne zeby cos sie stalo. doucz sie troche, zebys wiedziala jak ze swoim dzieckiem postapic w nietypowych sytuacjach,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba byc wyjatkowo skretynialym zeby pisac tak durne komentarze jak ten powyzej Tobie juz dawno wyplynal albo i nie bo nie mialo co wyplynac matole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garyh
kosc podstawy czaszki jest bardzo cienka i moze ulec pęknieciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (////)
o kurde jak czytam komentarze az mnie ciary przechodza mam nadzieje ze malemu nic nie bedzie i autorka sie odezwie co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojej znajomej mąż
Zabił się pod prysznicem. trzeba uważać na każdy uraz głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mala rada jak to pmr
To bedzie slodkawy,a gile sa slone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama beata
Hmm... Pojechaliśmy z synkiem do szpitala tak jak staliśmy, boście mnie tu wystraszyły nieźle. Na pogotowie mamy rzut beretem, przyjęli nas od razu, z racji tego, że niemowlak, no i.. To żaden wyciek. Dzięki Bogu :) Zbadali go, zrobili wywiad, wypytali co i jak no i powiedzieli, że to zwykła wydzielina z nosa, która uaktywniła się podczas płaczu po upadku. Lekarze stwierdzili, że jeżeli nie dzieje się nic innego, a szczególnie, jeśli dziecko nie jest marudne, niespokojne, nie ma wymiotów, nie jest senne, nie ma wycieków z uszu, to sam wyciek z nosa na pewno nie jest objawem pęknięcia czaszki i wycieku płynów. Mam obserwować synka, jakby coś się zmieniło to przyjeżdżać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odihudhsja
Jejkuuu :( Autorko jedź koniecznie to sprawdzić ! I napisz potem jak się czuje synek... Powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama beata
Już napisałam :) Wszystko jest dobrze póki co, synek zasnął w samochodzie i teraz smacznie śpi. Chodzę co chwilę i doglądam, słucham oddechu, wszystko jest po "staremu". Oby było tak jak powiedzieli na pogotowiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbnvchgsjfk
trzymam kciuki, oby wszystko było dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (////)
no to super jak nic mu nie jest :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merdasa
do:hahahahahaha......, idz się lecz na nogi bo na glowę już za poźno Ty bezwrażliwcu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihahaha
autorko dobrze zrobilas, no i ty i my wiemy na przyszlosc co powinno zaniepokoic szczegolnie spokojnej nocki Wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihahaha
ty hahaha ciebie tez bedziemy wspominac z kafe jako wyjatkowego kretyna bez mozgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsadsfrfewfregf
Ale taka jest prawda, gęsty płyn z nosa to płyn mózgowo-rdzeniowy. Bo co innego? Chyba nie wydzielina z nosa na wskutek płaczu dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×