Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ingis

szara puma/ szara panthera

Polecane posty

Gość ingis

Czy któraś z Was używała może zamiennika szarej pumy- szara panthera? Podobno ma zapach taki jak puma szara i nawet jest dostępna na allegro w przystępnej cenie ale nie wiem czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka m
Używam tego zapachu , jest taki sam jak puma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia80
panthera avenue pachnie szarą pumą, dostałam ten perfum na urodziny od mojego faceta i od razu rozpoznałam ten zapaszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie jeszcze znacie
zamienniki? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie otrzymałam paczkę z szarą pantherą:) jest SUUUPER może minimalnie się różni od naszej ukochanej PUMKI ale lepsze to niż NIC:) Dzięki dziewczyny to dzięki Waszym wypowiedzią zdecydowałam się na zamówienie PANTHERY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie otrzymałam paczkę z szarą pantherą:) jest SUUUPER może minimalnie się różni od naszej ukochanej PUMKI ale lepsze to niż NIC:) Dzięki dziewczyny to dzięki Waszym wypowiedzią zdecydowałam się na zamówienie PANTHERY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raisonn
penthera jest PODOBNA doszarej pumy, ale bez przesady! gorsza jakoś niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliette K
Kupiłam już drugą buteleczkę panthery i dlatego ze Puma szara jest jednym z moich ulubionych zapachów uważam ze panthera jest idealna jako zamiennik. Moja siostrzyczka używa z Paris Avenue zapach o nazwie Organics , jedyny dostępny zamiennik niezwykłej i ponadczasowej Organzy od Givenchy, zapach praktycznie taki sam jak oryginałek ;-) Czy ktos może posiada pełna liste zamienników Paris Avenue ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stasiowa_opole
A jakich perfum konkretnie szukasz? Chętnie pomogę, kupuję z Paris Avenue i szarą pumę i Organics. Jedne dla mnie, drugie dla siostry.. Zastanawiam się jeszcze nad jakimiś perfumami dla mamy, jak znajdę odpowiednie to napiszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gimena
Chyba Ci już nie odpisze, to było rok temu, spójrz na datę! :D Mi możesz pomóc w doborze perfum, szukam zamiennika z paris avenue perfum Carolina Herrera 212. Jeśli znasz dobry, to wrzuć mi z linkiem do sklepu, będę przynajmniej wiedziała, że jakiś wiarygodny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio oszaleleiscie z tymi reklamami sraris aweniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na forach pojawiają się dobre opinie użytkowników i jest bum na te perfumy. Moja siostra też się skusiła, mama przyleciała, żeby jej kupić.. Zamówiłam i czekam na przesyłkę, zobaczymy co to będzie. Nazwa paris avenue ładnie brzmi, wiadomo, to podróbki, ale może akurat będą ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gimena, proszę : http://www.edp24.pl/p206,pa-7-paris-avenue-616-perfumy-100ml.html , przeszukaj stronę, do wyboru do koloru, poczytaj o nich trochę, są naprawdę dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryss
Dziewczęta drogie a znacie dobry zamiennik legendarnych w latach dziewiedziesiatych HUGO BOS ELEMENTs ACQUA nie mylic z hugo boss element bo to juz słaby zapach. Niektórzy sprzedają jako zamienik tych perfum Lamis Atomium H2O Men zakupiłem dwa na allegro ale nie ma to nic wspólnego z bossem a mało tego butelki wygladały jak by 10 lat na bazarze w słoncu stały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaki zamiennik za seledynowy kiedyś Adidas? pachniał konwalią.. mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz mają fajny perfumik w Paris Avenue o nazwie Victorus Man odpowiednik Invictus Paco Rabbane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhejhejho
A szara panthera nadal do kupienia w Paris Avenue? Ma ktoś aktualną listę tych zamienników? Kiedyś często kupowałam, potem jakoś zapomniałam, ale chętnie bym wróciła do tych zapachów :> Może na Święta zapas dla rodziny i znajomych zrobię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, jest. to PA 101 Puma Woman (grey), ale całą listę to musisz sobie w necie poszukać, bo tu się niestety nie da wkleić :( wpisz sobie w google - lista zapachów paris avenue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dddooorrrooottaa
całą listę możesz przejrzeć na tej stronie www perfumyparisavenue cba pl w miejsce spacji w adresie wstaw kropki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama Sitek
Jest spoko, ja kupuję od jakiegoś czasu - identyczna z oryginałem. Kupuję na edp24.pl, bo tam jest w dobrej cenie i często dostaję do tego jakieś fajne gratisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieco stary temat, ale chętnie go odświeżę, gdyż szukając prezentu gwiazdkowego, zakupiłam sobie oraz siostrze Szarą Panterę w firmie edp24 (po przeczytaniu na forach wielu pozytywnych opinii na temat firmy oraz perfum) i muszę przyznać, że obie byłyśmy bardzo zadowolone. W pracy każdy chwalił zapach, a i my do samego wieczora go czułyśmy. Dodam, że do dwóch zamówionych perfum otrzymałyśmy po dwie perfumetki, jakieś kremiki i próbki. Po pierwszym udanym zakupie postanowiłam dokonać kolejnego i wybór padł na jeden z zapachów z perfumetki, próbka 147. Zapach intensywny i bardzo trwały.. piękny.. również zwracał uwagę współpracowniczek i współpracowników.. :) Drugi wybór padł na nieznany dotąd perfumik, ale również bardzo przyjemny. Do tego w przesyłce znalazłam jeszcze inny zapach, świeży jak wiosenny wiaterek.. I na pewno także z nim się już nie rozstanę. :) Dziękuję firmie edp24.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe ile w necie jest prawdy w opiniach ale ile marketingu szeptanego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunny85
Gdy byłam w liceum zakochałam się w kultowej szarej PUMIE, kto znał ten zapach to na pewno mnie zrozumie. Psikałam się nim na swoje pierwsze randki, tym zapachem zachwycały się również moje koleżanki. Zapach ten towarzyszył mi przez lat wiele i myślałam, że już nigdy go nie zmienię. Lecz jakiś czas później się okazało, Że Pumę szarą Coty wycofało. Strasznie nad tym ubolewałam, i odtąd innych perfum używałam… Aż kiedyś na EDP24 się natknęłam i na ich stronę zerknęłam. I nastąpiła chwila zdumienia, zdezorientowania i podniecenia! Czytam i własnym oczom nie wierzę, Grejpfrut, kwiat jabłoni, zielona herbata- zaczynam odmawiać pacierze. Mech Dębowy, cedr,drzewo sandałowe, przecież to są mojej szarej Pumy nuty wymarzone. Jaśmin, Konwalia, Fiołek Biały, mój uśmiech jak banan jest cały. I tym sposobem Panhera mi się ukazuje, nie waham się ani chwili- od razu ją kupuję. Po jej otrzymaniu natychmiast ją rozpakowuję i na jej zapach od razu ze szczęścia wariuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda ze perfum panthera szara nie ma w rossmanie bo tam często robię zakupy kosmetyczne. Ostatni raz kupiłam razem z koleżankami 10szt tej perfumy ze sklepu edp24.pl to przesyłka była gratis i dodali do zamówienia trochę fajnych perfumetek zapachowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia1985
Jeden z fajniejszych zapachów cytrusowych jaki używałam. Świeżutki i rześki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luśka89

Długo czytałam opinie dziewczyn na forach i też zdecydowałam się na Szarą Panterę jako zamiennika Pumy woman. Głównie używam je latem ze względu na swoją świeżą zapachową lekką nutę kwiatową. Porównując wszystkie strony, najtaniej wychodzi na edp24.pl, na allegro zdecydowanie nie polecam ich zamawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunnyglow

Też zamawiam z edp24. Zapachu używam głównie latem, w upalnie dni ze względu na jej delikatną, cytrusową nutę zapachową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×