Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niedoceniony

szukam kochanki z nrw ,essen okolice

Polecane posty

Gość niedoceniony

Raz na misiac sex z zona to za malo, dlatego szukam niedopieszczenej i niezaspokojonej kochanki: - powinna byc mezatka,lub bardzo zajeta zawodowo - boisz/jestes jescze niezdecydowna do zdrady jak ja - wymaganie do urody: zgrabna z sexowna pupcia Zapewniam dyskrecje (tego tez wymagam), chodzi tylko o sex a nie o zwiazek (oczywiscie musimy sobie przypasc do gustu, nic na sile, musi tez cos zaiskrzyc) Materialna strona nalezy do mnie: - hotel - wyjazd - kino - kawiarnia - jakis prezencik czy co ci tam wpadnie w oko - itd Sa jakie chetne ? biker3000@gmx.de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetne sa zalezy
jak czesto chcesz sie spotkac z kochanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak Ty wygladasz,Sasiedzie?
bo moze sie skusze.prezentow nie potrzebuje bo moj Mezulek dziany jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenka w.
Heniek masz wpierdol jak wrocisz z tej delegacji ! glabie napisale smi e-maila z tego samego adresu co tu sie reklamujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obczaiłam
Niedoceniony - pieprzony frajer z ciebie. Jakby mój facet jakiejś kurwie sponsorował hotel itp. to bym go za jaja powiesiła. Zwykły śmieć z ciebie. Rozwiedź się z żoną i daj kobiecie żyć, zero masz szacunku do niej. Żałosny jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej mietek
a jak mi wpadnie w łoko samochod????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hamburgerowa
tak lekko odbiegne od tematu....ale siedze sobie dzieisja w autobusie a tu tyrysci zaczynaja rozmawiac z munchen....w cholere nic nie zrozumialam...to jakas gwara....ja mieszkam w hamburgu i do dzisiaj wydawalo mi sie, ze wladam perfekcyjnie nimieckim;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoceniony
spotkania raz w tygodniu,nie bede nasilal na prostytutki nmie stac ale sa niemile widziane,piszcie tylko konkretnie a nie moraly prawicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie masz kasy na prostytutki? To ty jestes jescze gorssy niz myslalam...szukasz tania duperencje? A jaja masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoceniony
to co sasiadko napisz mi na e-maila moze cos z tego bedzie ,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoceniony
asia widze ze po polsku juz zapomnialas lub nie masz okularow,albo wnuki ci zabrali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak Ty wygladasz,Sasiedzie?
niestety,nie spelniam wymagan.jestem przy kosci.ale zycze Ci szczescia w szukaniu.dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bym skorzystala z propozycji
ale po 1. raz w tygodniu to mi za malo. 2. na prezentach mi nie zalezy a ze Ty splacalbys hotel itp to oczywiste. 3. masz malo do zaoferowania i tu nie mam na mysli materialnej strony tylko po prostu jako osoba niczego tu nie oferujesz. 4. spotkac sie tylko tak na ruchanko, kawke, kino---no nuuuuuuuda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoceniony
po 1 ,,tak sugieruje raz w tygodniu poniewaz jestem czesto w drodze po 2 ,,nie mozna ocenic czlowieka po paru zdaniach po 3 ,,kto to mowi ze tylko bzykanko,kino,,itd moze cos wiecej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obczaiłam
"Niedoceniony" - powtórzę się, że frajer z Ciebie. Jesteś zapewne tak żałosnym kochankiem, że żona ma cię w zadzie, bo po co uprawiać sex z kimś kto nie potrafi zaspokajać kobiety, więc się nie dziw że daje Ci raz na miesiąca, a poza tym po cholerę wziąłeś ślub z kimś, kto cię nie zaspokaja seksualnie. Coś u ciebie nie tak pod kopułą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obczaiłam
Hahaha, dokładnie, to zdanie mnie rozwala: "- boisz/jestes jescze niezdecydowna do zdrady jak ja". Ile ty masz lat chłopczyku, nie dziw się że jesteś niedoceniony, bo sam nie wiesz nawet czego chcesz, tak jak wybrałeś sobie żonę która ci nie odpowiada. Co za frelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoceniony
obczailam---nie bede w twoje zycie wnikac ale pewnie jestes tak jak i moja zona ,raz dac i tak powinno byc,,,hehhe zalosna jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obczaiłam
To cię zaskoczę frelku, w przeciwieństwie do ciebie ja czuję się DOCENIANA każdego dnia przez mojego mężczyznę, bo takiego sobie SAMA WYBRAŁAM!!! Nie wiem kto cię zmusił do ślubu z kobietą która nie liczy się z twoimi potrzebami. Ja akurat uwielbiam sex i dobrałam sobie takiego faceta, który zaspokaja mnie każdego dnia, bo oboje tego potrzebujemy. A tobie radzę rozwiedź się i poszukaj kogoś podobnego do siebie, a nie przyprawiaj żonie rogi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoceniony
moze kiedys ale mamy male dziecko i mysle ze jest lepsze jak sobie znajde podobna kobiete do siebie,,nie mozna miec wszystkiego-szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obczaiłam
No ale to dziecko to chyba nie wzięło się znikąd? Naprawdę szkoda mi ciebie, bo jak można decydować się na dziecko, kiedy w małżeństwo taka "lipa"?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda slow na goscia
zalosny jest i obrzydliwy:-O zoneczce jego chetnie bym to ogloszenie pokazala:-) nie tylko nie mialby wszystkiego tylko raczej nie mialby niczego :-) co za dziad bez stylu:-Onawet gdybym byla napalona jak nie wiem co, to jestes tak zalosny ze najlepiej jak najdalej uciekac od Ciebie bo seks pewnie lipa z Toba:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda slow na goscia
bo taki zedesperowany gosc jestes:-O i zalosny:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obczaiłam
Kurcze, może i się za bardzo wczułam w temat, ale ja tak bardzo gardzę takimi ludźmi (nie tylko facetami) którzy robią na boku takie akcje. W ogóle dla mnie strasznie mało atrakcyjny jest gość który tak kombinuje, widać od razu że nieporadny jakiś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obczaiłam
A coś dla ciebie 'gra rolę'? Nic dla ciebie nie gra roli, boś sierota życiowy. Facet który chce dymać naiwniarę nie pisze takich głupot jak ty, że 'ważne jest co masz w środku'. Co cię to obchodzi co ma w środku? Życia z nią nie będziesz spędzał. Pewnie to samo mówiłeś żonie i teraz masz - w środku jest cudowna (skoro rozwodu nie chcesz brać), ale i tak ją będziesz zdradzał. Boże, co z ciebie za facet?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ty taka aktywna jestes chyba cos cie spotkalo w zyciu(afera) taka naladowana jestes,daj sobie spokuj i idz do swojego mezusia jak ci tak dbrze i daj inym zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×