Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam super dobrego żelu nawilżajacego

Polecane posty

Gość gość

Chodzi mi o to, żeby bardzo dobrze nawilżał i dawał wyjątkowo dobry poślizg. Znacie coś dobrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żele durexa są naprawdę dobre. Truskawkowy i wiśniowy są naprawdę spoko. Nie polecam chłodzącego, bo szybko wysycha, podobnie te 2w1. Jest jeszcze jakiś silikonowy(nie stosowałam), który ponoć ma być jeszcze lepszy wg producenta, ale nie można go stosować z prezerwatywą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
feminum do kupienia w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam ten Unimila na bazie silikonu. Kiedys uzywałem Durex ale ten jest dużo lepszy nie wysycha i nie klei sie i naprawdę super jedwabisty poslizg do masażu łechctaczki albo anala rewelacja:-) Tu masz jego zdjęcie; http://3.bp.blogspot.com/-cuzfCU2CC5o/UPwUewys8SI/AAAAAAAAAJ8/4xjrof_6zAY/s1600/Unimil+Infiniti.jpg Zycze wielu niesamowitych orgazmów z tym zelem:-) Napisz kiedyś czy spełnił Twoje oczekiwania??? Moj temat który stale prowadzę to Wspolnota Polska Nocy Kupały 2 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam pjur med. jest droższy niż standardowy durex ale moim zdaniem naprawdę warto. Jest kilka wariantów np warming, natural, energy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli szukasz najlepszych lubrykantów to zapraszamy do nas erotoys.pl Posiadamy bogata ofertę asortymentu najwyższej jakości. Zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja używam żelu z rossmana(ich wlasniej firmy) i bardzo sobie chwalę na durex mnie zawsze podrażnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×