Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martyna009987

Tabletka 72 po!

Polecane posty

Gość Martyna009987

Czy mozna zajść w ciąze po stosowaniu tabletek 72 po ? Rok temu mialam taka przypadłość ,ze raz musiałam wziąść , gdyz metoda antykoncepcji zawiodła, teraz tez mam taka sytuacje ze moge byc w ciazy a nie chce i chcę ją zażyc poraz 2. Czy wobec tego bede miala mozliwość jeszcze kiedyś zajść w ciąze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem ale strasznie sobie niszczysz organizm tym gownem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna0989
wiem , ale co zrobic jesli metoda antykoncepcji ( w tym przypadku gumka) , zawodzi....jestem jeszcze za młoda na dziecko , ale w przyszłości bardzo bym chciala miec dzieci, wacham się czy ją wziąść teraz czy może odpuścić , bo jeśli przez to mialałabym kiedyś stracić mozliwość posiadania dzieci to chyba nigdy bym sobie tego nie wybaczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Skuteczność tych tabletek jest stosunkowo niska. Lepiej brać regularnie zwykłe tabletki, które dają niemal stuprocentową pewnośc przy odpowiednim stosowaniu. Skuteczność tabletek typu 72 h po maleje z czasem. Zażyta tuż po stosunku jest dość skuteczna, ale zażyta w trzeciej dobie - ma ok. 65% skuteczności. (poczytaj ulotkę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wzięłam raz, ok.50 godzin po. ponoć jak się już jest w ciąży /po tych 72h/ to nic się nie stanie pod kątem poronnym. ale nie wiem. sprawa indywidualna, czy będziesz mogła, czy nie. ja wzięłam, mimo że przez pcos mam małe szanse na wpadkę ;) różnie bywa... poczytaj w ulotce coś zawsze jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna0989
u mnie bardzo duzo jest prawdopodobieństwo ,ze moge być w ciązy bo stosunek był w sam dzien owulacji i pękla prezerwatywa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna0989
w pon dopiero bede miala mozliwość wziąść , 3 doba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×